0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
TED. Чи вбивають технології книгу та мрію
Із розвитком сучасних технологій ми часто ставимо для себе питання: чи не вбивають 3D картини книжку? Чи не замінюють iPod та iPad мрію, фантазію та казку? Письменниця та ілюстратор Шіло Шів Сулейман вважає, що усе це можна поєднати. Більш того, авторка впевнена, що новітні технології здатні відкрити нові двері у світ фантазії. 
 
«Здавалося, магія була витіснена машинами. І це дуже мене засмутило. Мені здалося, що я потрошки перетворююся на технофоба. Мене нажахала думка про те, що я можу втратити здатність насолоджуватися та цінувати захід сонця, якщо не матиму з собою фотоапарата чи не писатиму про це друзям у Твіттері. Але ж виглядало на те, що технологія повинна створювати магію, а не вбивати її».
 
Що змусило письменницю змінити свою думку? Як поєднати  магію, книгу та технології? Як змусити дітей відірватися від комп’ютерів та вийти на свіже повітря? Про це та багато інших речей розповіла Шіло Шів Сулейман під час свого виступу у рамках конференції TED.
 
«Ми рухаємося, рухаємося далі, до світу, в якому сили природи стають ближчими до технологій, магія і технології можуть існувати поруч. Ми підкорюємо енергію сонця. Ми підводимо наших дітей та самих себе ближче до світу природи, до магії та радості, до наших дитячих вподобань, і робимо це просто за допомогою казки».
 
 
Український переклад - Христина Ромашко 
 
Закінчила факультет іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка, французька філологія. Перекладач (французька/англійська), автор віршів для дітей, координатор українських перекладів роликів TED. Любить гори, подорожі та активний відпочинок.
 
Вам може бути цікаво
Тест. Чи уважно ти читаєш «Джуді Муді»?
Великий космічний апчих
Світова Слава
Дитячі суботи у львівській Книгарні-кав’ярні Старого Лева!
Старий Лев – на Корнійчуковському фестивалі і «Зеленій хвилі» в Одесі!
Букси множимо на два!
stary_lev Стежити
дописів читачів