0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
«Свої, чужі та інші»
Курортні будні закинули на Херсонщину. Відпочинковий Скадовськ - ідеальне місце для читання. От ходи, плавай, дихай і читай. А ще - з перервами на їжу. Мої запаси читва скінчились на четвертий день і, керована інстинктами «людини книг», я швиденько напитала аж дві бібліотеки. Центральну районну дитячу і санаторійну.
 
«Ех, де моє не пропадало!» - подумала я і, передчуваючи розчарування, відчинила двері першої... Простір і блакить. Блакить і простір. Так опишу чотири кімнати Скадовської районної бібліотеки. А під небесами курсують маленькі білі човники книг...
 
   
 
До речі, традиційно - три компа з вільним І-м від Бібліомоста - прижились і тут!
 
Перевіривши пошту, взяла три книги і, о, диво, бібліоняня запропонувала побути з донькою, поки я перейдусь містом (до речі, мала не сиділа за компом, а бавилась з бібліотекарем у пізнавальну гру)! Оце тобі і Скадовськ!!!
 
   
 
А на ранок, озброївшись логікою, що двічі і снаряд в одну вибоїну не влучить, не те що дві порядні бібліотеки в одному просторі можливі, відкрила двері бібліотеки рідного санаторію.... Олена, Оленка... Така по-бібліотечному скромна, що не дала себе знимкувати, але така по-нашому божевільна, що вибила у санаторійного начальства гроші на комплектування! І, тададам! 90% нових книг в Оленки - українською мовою, а серед них половина, половина!!! - книги «Видавництва Старого Лева». А зі слів бібліотекаря, могло бути і більше, але була потреба у хрестоматіях і читанках, адже деякі дітки тут мають літнє навчання!
 
Тому я з дітьми з великим задоволенням подарувала бібліотеці книгу Джеремі Стронга «Гармидер у школі» з підписом автора і розповідями про незабутні хвилини спілкування з Джеремі. Тепер пані Гармидер оселиться на поличці цінних книг з «Найкращими друзями» Оксани Лущевської, «Федьком, прибульцем з Інтернету» Сергія Гридіна, «Дідом-Всевідом» Олександра Гавроша та іншими найкращими героями найкращих книг! А я забираю собі тверде переконання, що немає українців «своїх», «чужих» та «інших», а є українці, що прагнуть розвивати і розвиватися. І нехай з нашими книгами їх стає більше...
 
 
Вам може бути цікаво
Обрати професію та врятувати планету: онлайн-обговорення книги «Ловець пластику та інші професії майбутнього»
Що важливо знати про книгу «Таємниця Життя та смерті»: поради авторки, психологині Світлани Ройз
Пришестя «Бога свободи» в Тернополі: презентація книжки Юлії Мусаковської
Вірші з афинами і голосом дримби: Власта Власенко презентувала книжку поезій
«Видавництво Старого Лева» їде на «Mariupol Open Book»
Поразка — це ще не кінець. Цитати із книги «Сніги Кіліманджаро»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати