0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Шкільний гармидер, або П`ять історій, які доведуть: навчатися – не нудно!
Якщо вам здається, що школа – це лише безкінечні домашні завдання, виснажливі контрольні, а 45 хвилин уроку завжди тягнуться, немов цілий світловий рік, – то ця добірка книг зможе змінити ваше ставлення до навчальних буднів! Адже шкільні роки – це ще й час веселощів та розваг, розкриття здібностей та талантів, нових знайомств, зародження щирої дружби та перших несміливих симпатій…. Тож, поринаємо у світ шкільних пригод!
 
 
Коли читаєш цю книгу, виникає враження, що зазираєш до чужого щоденника – адже ця історія складається із записок, які однокласники таємно передають одне одному на уроках, чернеток творів на вільні теми і навіть любовних листів…
 
Кожен із учнів, описаних у цій книзі, є головним героєм історії. Адже саме його турботи, переживання, сумніви обертаються навколо осі книги, нанизуються унікальними перлинками на її сюжет.
 
Завдяки цій книзі читач зануриться у прекрасний хаос шкільного життя: із постійним галасом, криками, спринтерськими забігами учнів на перервах по коридорах, сварками, невивченими уроками, доганами за прогули, непорозуміннями між вчителями і учнями та школярів між собою, ревнощами та заздрощами, невзаємним першим коханням…
 
Але не обійдеться й без щирої юнацької дружби, взаємодопомоги, трепетних почуттів і Вчителів із великої літери, які щиро люблять своїх учнів та прагнуть (інколи навіть нехтуючи власними інтересами) їм допомогти…
 
Може статися, що читач впізнає у комусь із персонажів книги себе та свої проблеми: у Вівіан, яка переймається своєю зайвою вагою та є об’єктом насмішок інших; Едді, який через свій колір шкіри відчуває себе самотнім, не таким, як усі; Лу Мартін, перший гуморист класу, якого ніхто не сприймає всерйоз; або ж Лінді Розен, яка більше переймається увагою хлопців, ніж навчанням; чи Алісі Блейк, яка захоплюється своїм учителем і наважується написати йому любовного листа…
 
Шкільні роки – це час спроб і помилок, відчайдушних пригод та формування дитини як особистості. Давайте пройдемо такий захопливий шлях разом із героями цієї книги!
 
 
Завдяки цій пригодницькій книжечці ми побуваємо не у звичайній сучасній українській школі, а у … давньогрецькій! Але вона, на диво, не так вже сильно відрізняється від нашої…
 
Такі ж вимогливі вчителі, покарання порушникам дисципліни і непосидючі, допитливі діти, які хочуть не тільки отримати знання, а ще й розібратися, що і як у цьому світі влаштовано і як шкільна наука може знадобитися школярам у реальному житті!
 
Головний герой цієї історії Теодор здійснить запаморочливу мандрівку у минуле і можливо навіть змінить хід історії: адже саме він допоможе давнім грекам удосконалити методику спортивного метання дисків, а ще за допомогою шкільних знань власноруч змайструє пристрій, який врятує від морської катастрофи! От би всі уроки геометрії були такими захопливими! Вчитися легко, цікаво і з пригодами – завдяки цій книзі це можливо!
 
На жаль чи на щастя, подорожі у часі для нас ще залишаються фантастикою, та й подорожувати територіально не завжди є змога: тоді на поміч приходять віртуальні екскурсії! Завдяки можливостям інтернету ви зможете поблукати тими місцями, де побував Теодор, і дізнатися багато чого цікавого не тільки про шкільну освіту та архітектуру давньої Греції, а ще й про стародавні міфи, легенди та перекази, які збереглися й донині!
 
Андрій Бачинський, «З Ейнштейном у рюкзаку»
 
А ця книга ще раз доводить: уроки не мають бути лише стандартними і проводитися тільки у класних кімнатах. Учням хочеться різноманіття та пригод! Тому вчитель фізики Роман Денисович вирішує поєднати теорію з практикою і провести навчальний тиждень у лісовому таборі! Адже правду кажуть, школа життя дає найкращі результати, тут не спишеш зі шпаргалки і не підглянеш у зошит до сусіда, щоб отримати хорошу оцінку!
 
У лісі на 7-Б клас чекають неймовірні пригоди! Спортсмен Олег Шевчук, красуня Соломія Нечипорук та відмінник Юрко Пулюй потраплять у полон водної стихії і заблукають у лісі. На долю однокласників випаде чимало челенджів: виготовити власноруч човен із підручних матеріалів; розпалити багаття без сірників і запальнички; зорієнтуватися у лісі без компаса; проминути болото, яке затягує, та залишитися неушкодженими. Та чи зможуть учні за допомогою знань із фізики вибратися із зачиненого будинку, де їх залишили особливо небезпечні злочинці?!
 
Ціна у Спільноті Старого Лева
72 грн
 
Обережно: під час читання цієї книги може почати боліти живіт або щелепа! Адже регіт, нестримні вибухи сміху від неї вам точно гарантовані!
 
У Далендонську початкову школу вчителькою на заміну беруть Лілію Гармидер, а з нею навчання – це суцільні забави та веселощі!
 
На противагу суворому та нуднуватому директору Містеру Шрапнелю, міс Гармидер – вчителька-феєрверк! Тільки вона може примчати до школи на машині швидкої допомоги із маяками та сереною, майструвати на уроках біології оріґамі, а потім запускати із учнями паперові літачки у шкільному коридорі.
 
Спробувати зробити із велосипедів вертольоти – прекрасна ідея, вважає пані Гармидер! Замісити гігантський пиріг дружби, такий, що заповнить собою усі шкільні коридори, – залюбки! Або принести на урок гарнесеньких мишок, які обов’язково втечуть; заховати у кабінеті завуча скриню із піратськими скарбами; викрасти мера міста – на уроках Лілії Гармидер точно не засумуєш!
 
І хоч уроки міс Гармидер трошки хаотичні та безладні, а сама книга – усе ж має більш розважальну, ніж педагогічну мету, та дуже іронічна, інколи у школі так хочеться веселощів і свята! Тоді учні мріють саме про таку вчительку як міс Гармидер.
 
Малгожата-Кароліна Пекарська «Клас пані Чайки»
 
«Клас пані Чайки» – це історія про клас як єдиний організм: із своїм розвитком, еволюцією, поразками та перемогами. Кожен школяр у цьому класі – особистість, яка намагається знайти своє місце під сонцем.
 
У книзі польської письменниці описується життя підлітків, яким воно є насправді: непорозуміння із вчителями та однокласниками, перші спроби вживання алкоголю, матеріальна скрута у сім’ї, коли ти не можеш дозволити собі купувати такі ж стильні речі, як твої однолітки, і соромишся цього (як було, наприклад, у Малгосі).
 
 Висвітлюються тут і питання популярності та визнання у школі, булінгу, неправдивих чуток та пліток, які розповсюджуються зі швидкістю світла, і ти не знаєш, як цьому завадити (як сталося із Каською).
 
Буває й таке, що тобі подобаються одразу кілька хлопців, і ти сама не можеш розібратися, що насправді й до кого відчуваєш (як Каміла). Але час обов’язково розставить усе на свої місця.
 
У цій книзі читач прочитає про перші побачення та несміливі поцілунки, ревнощі, зради, розмови про інтимний досвід – усе, чим живуть сучасні тинейджери.
 
Ця книга дуже щира і реалістична, тому вона подобається школярам. І, як показує ця історія, справді важливі речі – це сім’я, щира дружба, підтримка та взаємодопомога.
 
Бажаємо, хай шкільні роки приносять вам тільки позитивні емоції та приємні спогади, корисні знання та цікавезні пригоди!
 
 
Вам може бути цікаво
Презентація книги Михайла Винницького «Український Майдан, російська війна» у Львові
Від Бродвею до львівської площі Ринок. «Вулиці. Прогулянка по наймальовничіших вулицях світу»
Знижки на серійні книги до 50%!
Екскурсія землею мертвих: у Павла Вольвача виходить нова книжка
20+1, або Земля мертвих
Юрко Іздрик та «Інші речі»: поетичний вечір у Львові
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати