0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Що подарувати на Миколая? Свято наближається
Зима вже наступає нам на п’яти, і до Дня святого Миколая залишається вже менше місяця. Що найкраще покласти під подушку рідним та найближчим? Звичайно ж, книжку. У добірці від Старого Лева – книжки-картинки та нон-фікшн, романи та кулінарні видання, книги для дорослих та дітей – на будь-який смак та вік! Занотовуймо :)
 
Дитячі книги
 
«Під землею. Під водою». Олександра та Даніель Мізелінські 
 
 
Одна з найкращих пізнавальних новинок цього року. На читачів чекає подорож не тільки під землею та під водою, а ще й у часі. Якими скафандрами користувались дослідники моря сторіччя тому? Що можна знайти на дні найглибших океанів? Що ховається під кілометровим шаром землі? Від книги не відірвати ані дорослих, ані малих читачів. 
 
 
 
У цьому виданні можна по-справжньому заблукати, адже завдання читача – допомогти головному герою знайти вихід з лабіринтів та впіймати лиходія. Дитяча книга, у якій поєднано комікс, детектив та квест, героями яких я сам читач. 
 
Комплект книг «Від А до Я»
 
 
Видання «Шептицький від А до Я» та «Франко від А до Я» встигли заявити про себе як на українському, так і на міжнародному ринку. Ця пара – маст-хев для кожного українця, який бажає розповісти своїм дітям про класиків як про звичайних людей, а не бронзових постаментів. Як вони любили відпочивати? Про що мріяли та чим переймались? Розкажуть непересічні абетки від Старого Лева. 
 
Комплект книг «Кротячий»
 
 
Які ще дитячі книги мають у собі стільки родинного тепла, затишку та турботи? Видання Мар’яни Прохасько та Тараса Прохаська «Хто зробить сніг», «Куди зникло море» та «Як зрозуміти козу» мають усі шанси стати новою українською класикою. І якщо ваші малюки не ще ловили перший сніг разом з Повзом та Муркавкою, не розв’язували загадки зниклих картин разом з жителями Букового лісу та не відправлялись на «Метафорі» у плавання дальніми морями – маєте чудовий шанс надолужити. 
 
Книги для дорослих
 
Арт-бук «Скриня. Речі сили». Ярина Винницька, Юлія Табенська, Дмитро Осипов 
 
 
Звичайно, першим у переліку варто згадати арт-бук, аналогів якому ще не було в Україні. Оформлення з використанням витинанок, тиснення золотом, прозорих сторінок вражає. Але ще більше вражає робота, яку проробили автори видання, щоб зібрати під однією обкладинкою таку кількість скарбів. Роздивлятися, надихатися, задумуватись, закохуватись у власну культуру. 
 
Комплект книг «theUKRAINIANS»
 
 
І ще два слова про натхнення, адже надихати можуть не тільки наші «речі сили», а й самі українці. Талановиті, щирі, цілеспрямовані. Двокнижжя «theUKRAINIANS» - не просто збірка інтерв’ю з успішними українцями, а приклад того, чого можна досягнути, що ми можемо зробити. І віра в те, що саме ми здатні змінити нашу країну. 
 
«Не відпускай мене», Кадзуо Ішіґуро 
 
 
Одне з найзнаковіших видань цієї осені. Роман помітний не тільки своєю тематикою, а й унікальним оформленням – сторінки прикрашені атмосферними роботами Оксани Йориш та Назара Гайдучика. Історія, яка увійшла до списку найкращих англійських книг усіх часів. Історія, яка не відпускатиме не лише до останньої сторінки, а ще й довго після прочитання. Не можна не відзначити і чудовий переклад письменниці Софії Андрухович – читайте, оцініть самі.  
 
Комплект книг Джеймі Олвера
 
 
Яке ж свято без смаколиків? Швидкі та оригінальні, здорові та смачні рецепти з фотографіями від найхаризматичнішого кухаря світу у книгах «Готуємо з Джеймі» та «Смачні страви за 30 хвилин від Джеймі». Книги Олівера – можливість кожного разу дивувати гостей чимось надзвичайно оригінальним та неочікуваним. 
 
«Солодке печиво», Дарія Цвєк
 
 
В якій українській родині святкова вечеря готується без рецептів Дарії Цвєк? Її книги передаються з покоління у покоління. У «Солодкому печиві» є не тільки рецепти неймовірно смачної випічки, а й цукерки та пудинги, желе й джеми, налисники й морозиво та багато іншого. Хороші новини для тих, кому цікаві рецепти й до основного столу – у середні грудня побачить світ перевидання збірки пані Дарії «У будні і свята»
 
Вам може бути цікаво
Муся та бабуся
Книга Миколи Рябчука «Лексикон націоналіста та інші есеї» вже у книгарнях!
Я люблю йогу!
Улюсан Рукіє
Берк Езґі
Фенюк Анастасія
stary_lev Стежити
дописів читачів