0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Про детектива Носика, його пса Кубу і нашого кота Мартіна
Я дуже люблю читати під час прогулянки у лісі, парку чи просто на лавці біля дому, а ще –  у мандрівках на море чи у гори. Книга завжди в моєму рюкзаку :) «Остання пригода детектива Носика» має дуже зручний для таких читань розмір, вона навіть поміщається в мою сумочку, яку можна взяти із собою всюди. Це моя перша книжка такого формату, і вона мені дуже цим подобається!
 
Головні герої історії – дідусь Носик, колишній детектив, і його вірний пес Куба. Носик думав, що пенсія - це тільки відпочинок, але насправді виявилося все не так :) Навички детектива знадобилися Носику навіть по завершенню роботи. І ось на нього чекає нова справа - треба викрити злодія та знайти украдене.
 
Я дуже хочу розповісти про один кумедний випадок! Сусід Чорна Борода запросив до себе в гості пса Кубу і пригостив його молоком. Але поруч з молоком стояла баночка з захистом від бліх, пес подумав, що це отрута і що в склянці з молоком саме вона. Чим це закінчилося - ви прочитаєте в книзі самі, а я розповім чим закінчилася подібна історія у моєму життя. Моя подруга Марія запросила до себе на гостину. Ми грали і веселилися. Згодом Маріїна мама пішла за покупками і залишила нам завдання: нагодувати кота на ім`я Мартін. Ми налили йому молока, насипали корму. А поруч з його тарілкою стояв засіб від комарів, і Мартін подумав, що молоко – саме з цієї баночки. Він відмовлявся їсти, а ми дуже хотіли його нагодувати. Тож довго вмовляли, розповідали, що це молоко, а не отрута, і він врешті нам повірив. Ми були дуже задоволені :)
 
Аліна Орлова, 7 років
 
Вам може бути цікаво
Безкоштовна кур`єрська доставка по Львову
З музикою легше: мелодійні книги
Знижки на дитячі книжки до 40%!
Даруємо знижку на книжку тижня: «Лексикон львівський: поважно і на жарт»
Дітям і батькам. Книжки для спільних читань!
Три книжки Мілана Кундери про любов і Європу
stary_lev Стежити
дописів читачів