0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Покажи кротам світ
Із появою інтернету та соціальних мереж ми усе менше і менше пишемо один одному паперові листи та ще рідше відправляємо поштою листівки своїм близьким. Я, як лев поважного віку, дуже добре пам’ятаю час, коли мало не щодня отримував паперові звісточки з різних країв цього світу. І ці листівки пахли західним сонцем та атлантичним вітром, східною кавою та північним снігом. І, звідки б вони до мене не прилітали, на кожному були слова підтримки та побажання, написані рукою щирого друга. 
 
Тому цього року я видав «Кротячий календар» з відривними листівками за мотивами книг Мар’яни Прохасько та Тараса Прохаська, що б разом з нашими улюбленими кротенятами ми могли відправити куди завгодно та кому завгодно трішечки тепла. Покажіть кротам світ – нехай летять до морів і у гори, за кордон і за океан, де на них чекатимуть такі далекі, але такі близькі вам люди.
 
«У кожній подорожі є трохи ризику, — зауважила мама-кріт,
— але дітям треба пізнавати світ. Це ж так цікаво
— вилізти з нори, переправитися через Ріку, полетіти за Гори,
на Виноградники, наприклад, побачити інший краєвид,
перенестися в іншу культуру…»
 
Кротенята можуть не тільки пускатися у далекі мандри, а й допомагати вам прямо у вашому місті, вдома чи на роботі. Сусід занадто голосно слухає музику? Надішли йому листівку, решту за тебе зроблять кроти. Не знаходиться спільна мова з колегою – листівка з добрими побажаннями розтопить лід. Знаєте людину, яка потребує підтримки? Кротенята й це добре вміють:)
 
Не знаю, як ви, але я з нетерпінням чекатиму закінчення наступного місяця, щоб відірвати листівку від календаря та відправити кротів у мандри. І якщо завдяки їм десь далеко посміхнеться хоча б одна людина – це буде моя перемога. Світ складається із добрих дрібничок та наших щирих вчинків, то ж приєднуйтесь до листування! 
 
Що ж, кротенята, у путь!
 
 
 
Вам може бути цікаво
Феномен Ульфа Старка
Топ-5 від Богдана Коломійчука: книжки, музика, кіно
Проза, таки проза: роман Василя Махна «Вічний календар»
7 письменників про знакових авторів, які їх надихали
Онлайн-презентація роману «Діти їхні» Ніколя Матьє!
Моя подруга з темної матерії
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати