0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Олександр Михед про книгу «Е-е-есторії екскаватора Еки» Вікторії Амеліної
Екскаватор Ека — герой нової книги Вікторії Амеліної — любить розповідати дітям історії. Інколи Ека у своїх захопливих оповідках перебільшує, але хто ж так не робить, правда? Може, саме це й приваблює його слухачів та читачів… 
 
Письменник та автор подкасту «Станція 451» Олександр Михед після знайомства із Екою навіть поділився враженнями на своїй сторінці у Facebook. Ось що автор пише про книгу Вікторії Амеліної з ілюстраціями Олександра Шатохіна.
 
***
 
Щиро й невпинно захоплююсь Вікторією Амеліною і всім, що вона робить. Тому коли вперше почув, що до друку готується книжка для дітей про еееесторії еееекскаватора Еки, було очевидно — вперше за 30 років доведеться читати дитліт. 
 
І це дуже крута пригода для малечі і їхніх батьків. Ека завжди бере з лишком, завжди (як буває з оповідачами) насипає правди з вершечком. То зачерпне Землю, то вичерпає море, то зніме зірочку з неба, то заради порятунку друга об’їздить всю країну та збере повний ковш пігулок. 
 
У кожній історії купа маленьких детальок, від яких смієшся вголос. Часто — це ще і візуальні геги художника Олександра Шатохіна (про котомету мій улюблений). 
 
Ну, і в саме серденько: 
 
«Тюлені висловлювалися нерозбірливо, але емоційно». 
 
І ще одне — наприкінці авторка лишає місце для того, аби читачі й читачки написали власну еееесторію про Еку. Ба більше — авторка чітко показує алгоритм, за яким написана кожна ееесторія. Коротше, не книжка, а радість і привід почухати ковшем кабіну. 
 
 
Вам може бути цікаво
Олександр Шатохін: «Кожну книжечку я намагаюсь зробити хоч трохи по-інакшому»
«Есеїстика виростає з тем, яке приносить тобі життя», – Андрій Бондар презентував книгу «Ласощі для Медора» на Book Forum
Олена Стяжкіна: Україна навіть у колаборантів асоціюється зі свободою
«Кожен примірник цієї книжки буде унікальним», — Вікторія Амеліна про «Е-е-есторії Екскаватора Еки»
Ольга Купріян: Я написала свою книжку, спостерігаючи за дітьми у власному дворі
Юлія Мусаковська: «Всі, хто борються за свободу, чимось жертвують і змінюються»
stary_lev Стежити
дописів читачів