0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Нові пригоди моєї улюбленої Уди
Новий день, нова книга і нові пригоди моєї улюбленої Уди. «Абсолютно нецілована» Ніни Елізабет  Ґрьонтведт ще смішніша книга, ніж перша частина – «Привіт, це я!». Головна героїня - Уда - весела та кмітлива дівчинка. І хоча в неї бувають сварки з найкращою подругою (а вони у всіх бувають), я думаю, ми могли би з нею потоваришувати.
 
Цікаво було читати про різні ситуації, в які потрапляла героїня. Наприклад, як Уда з Геллє ходили на курси яхтсменів, і навіть виходили у море. Але Геллє злякалася і впала у воду, а Уда - молодець, не побоялась, стрибнула за нею. Це гарний вчинок. Справжні друзі завжди мають приходити на допомогу.
 
Також сподобалось, як Уда та Галлє грали «На столі чи в унітазі», гру, яку дізналися від двоюрідної сестри Уди Ганни. Я теж вже спробувала зіграти з мамою. Думаю, треба навчити цій грі й подруг, коли нам буде нічого робити.
 
А ще - Уда з татом побудували курник і купили трьох курочок. Назвали їх дивакувато: Чоп-Суї, Курча-Паула та Аврора, якій з обрізаним крилом вдається перелетіти загорожу! Мені теж хотілось би мати домашнього улюбленця, але маленьке кошеня, а не курочок :) Курочок у квартирі батьки точно не дозволять завести.
 
Я дуже раділа за героїню, коли здійснилась її мрія мати жовто-ліловий пуфик-мішок, на який вона майже цілий рік відкладала гроші. У мене також є мрія і заощадження, тому сподіваюсь, що і моє бажання дуже скоро здійсниться.
 
І найцікавіше: Уда не дуже любить цілуватись і обійматись, навіть батькам забороняє це робити. Чесно кажучи, я це теж не дуже люблю. Але ж вона вчиться у середній школі, і навіть вподобала декілька хлопців-однокласників. Хоча врешті розуміє, що жоден з них їй не підходить, бо в них зовсім протилежні звички, але все ж треба потренуватися у цілуванні. І тільки дивачка Уда змогла обрати для тренування… дерево. Чи поцілувала вона когось? Читайте у книжці ;)
 
Закінчились вільні сторінки у щоденнику, закінчилась книга. Я буду нудьгувати за Удою…
 
Аліна Орлова, 7 років
 
 
Вам може бути цікаво
Дві книги Старого Лева – у довгому списку премії «Зустріч-2021»!
«Мирослава та інші з нашого двору» запрошують на зустріч у Києві!
Чернінька Олена
Шкіль Андрій
Селфі в Парижі
Книга «20+1, або Земля мертвих» Павла Вольвача – серед фіналістів премії «Еспресо. Вибір читачів 2021»
stary_lev Стежити
дописів читачів