0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Назви книг, які вас здивують
 
Як часто вашу увагу до книги привертала саме незрозуміла, смішна чи оригінальна назва, з якої абсолютно не ясно, про що твір? Readrate пропонує добірку книг із загадковими назвами. А що з цього прочитали б Ви? 
 
«Як керувати рабами» (Макс Сідоній Фалкс, Джеррі Тонер) – довідник з управління персоналом, побудований на античних традиціях та методиках. Викладач Кембриджського університету Джеррі Тонер взяв за основу трактат римського аристократа Сакса Сідонія Фалкса, і за допомогою коментарів створив сучасний посібник з управління кадрами. 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Мій дідусь був черешнею» Анджели Нанетті. Саме таку назву обрала італійська авторка для історії про родинні стосунки, про любов і смерть. Ця книга про те, що ми ніколи не зникнемо з пам`яті тих людей, які нас люблять, а житимемо в іншій формі, наприклад,  в образі черешні. Завдяки «Видавництву Старого Лева» віднедавна книгу можна прочитати й українською.  
 
 
 
 
 
 
 
«Напівсонний у піжамі в жабках» - це зовсім не книга колискових пісень чи казок на ніч. Це іронічний роман американського письменника Тома Роббінса, в якому ви знайдете усе: і мавпу із високим  рівнем інтелекту, й інопланетян,  і викрадення творів мистецтва, і земний рай тощо. Мабуть, краще на ніч її таки не читати:) 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Людина, яка прийняла свою дружину за капелюх». Дуже загадкова назва. На щастя, книга має підзаголовок «Та інші історії з лікарської практики», який, власне, усе й пояснює. У виданні британського невролога та нейропсихолога Олівера Сакса йдеться про психічні та неврологічні захворювання людей: фантомні болі, уявні голоси, зміна особистості тощо.  
 
 
 
 
 
 
 
 
«Аристотель і мурахоїд їдуть у Вашингтон». Здавалось би, тут варто звернутися по допомогу до Олівера Сакса. Але насправді це видання дослідників Томаса Каткарта і Дена Клейна, у якій йдеться про політичні маніпуляції та вплив на громадськість. З гумором та філософськими роздумами автори розповідають, як промовці керують нами та формують наші думки. 
 
  
 
 
 
 
 
Ще одна назва, яка нічого не говорить про зміст книги – «Смажені зелені помідори в кафе «Whistle Stop» Фенні Флегг. Насправді за цим заголовком криється історія цілого містечка з усіма його загадками та драмами. 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
«Страшно  голосно & вкрай близько» - книга Джонатана Сафрана Фоєра, у якій йдеться про почуття 9-річного хлопчика. Йому доводиться пережити багато нещасть у такому юному віці. Це книга про щасливе дитинство і нестерпний біль втрати, про щось справді гучне і неминуче. 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
«Коли Бог був кроликом» Сари Вінман – чутлива історія про дитинство і дорослішання, про дружбу і любов, про родинні стосунки, і... кролика з кличкою Бог. 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
«Однорукі оплески» - ще одна дивакувата назва, цього разу книги Ентоні Берджеса. Нетривіальні назви не є новинкою для автора «Механічного апельсина». Але перегорнувши останню сторінку книги, ви так і не зрозумієте, що саме значив цей заголовок.  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Шампіньйон мого життя» - друга книга короткої прози Асара Еппелья про людей, місця, почуття, а не про гриби, як можна було б подумати. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Вам може бути цікаво
Джаред Лето зіграє Енді Воргола у новому фільмі про митця
Не будь овочем: як зберегти мозок від маніпуляторів
Мости замість стін, або Що об’єднує українців?
«Експрес до Ґаліції». Уривок з нового детективного роману Богдана Коломійчука
Поки ще літо: книжки і кіно для літературного серпня
Знижки до -50% на електронні книжки Старого Лева
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
може б видавництво видало б ще к-ка книжок, наприклад «Коли Бог був кроликом»
25-06-2015 14:49 |
Avatar
Старий Лев
Все можливо)
25-06-2015 14:33 |
Avatar
"нестерпну біль втрати" виправте, в українській мові "біль" чоловічого роду.
28-06-2015 12:11 |
Avatar
LEv
Дякуємо за уважність
30-06-2015 9:54 |