0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Наталка Діденко про книгу Ольги Максимчук «Світ у вулкані. Срібний і червоний»
От-от із друкарні приїде неймовірна книжка для юних читачів і читачок, що люблять фантастичні пригоди, а саме повість Ольги Максимчук «Світ у вулкані. Срібний і червоний».
 
Наталка Діденко, синоптик, блогерка, теле- та радіоведуча разом із котом Апельмоном вже прочитали захопливу історію про близнят-третьокласників, що потрапили у жерло вулкана, і діляться з вами враженнями.
 
***
 
Коли ви останній раз читали дитячу казку? Так, щоб не дітям, а для себе. Я дуже люблю читати, але мене давно ніхто не брав за руку і не заводив до казок.
 
Та нещодавно, посеред зими, снігів та морозу мені блиснув теплий промінь — повість Ольги Максимчук «Світ у вулкані». Дуже швидко я так поринула в казку, що забула про свої циклони, атмосферні фронти, заплановані серіали, «дорослі книжки» й навіть про кота.
 
Переказувати зміст того, що блискуче написано, марна справа.
 
Це була насолода кількох вечорів, коли я разом із близнюками Сонею й Марком летіла на білому птахові, гуляла попід ручку зі сріблястими драконами, мчала швидше вітру разом із рудим хлопцем Агавою на прекрасному червоногривому коні, пурхала синім метеликом серед чарівних галявин і умлівала від страху й хвилювання, коли герої опинялися за крок від страшної сірої небезпеки.
 
Раділа від чергового усвідомлення, що нема «дорослих» і «дитячих» книжок, що нема загравань із дітьми, а є цікаві герої, майстерні сюжети, стиль, строката фантазія, смак, талант і розкішна природна українська мова.
 
Коли дочитала останню сторінку, то спіймала себе на тому, що все сиджу, сиджу й усміхаюсь. Точнісінько, як малою, коли закінчувала книжку. Безмежно вдячна Олі Максимчук за щастя реально доторкнутися до найтепліших почуттів.
 
А якщо ще знати, що буде продовження книги, то весну чекатиму з особливою надією.
 
Прочитайте «Світ у вулкані» — це красива цікавезна рідна казка.
 
Вам може бути цікаво
Мотивація та натхнення на кожний день
Наталя Іліщук: «Турюн Ліан робить інтровертних дітей видимими»
Створити себе заново. Цитати із книги «MindFuck. Як позбутися бар’єрів у своїй голові»
Washington Post про книгу Кадзуо Ішіґуро «Клара і Сонце»
«Сад відпливає»: презентація книги Іди Фінк у Києві
Знижка 20% на книгу «Фієста. І сонце сходить» Ернеста Гемінґвея!
stary_lev Стежити
дописів читачів