0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
On my book shelf: Slaughterhouse-Five, by Kurt Vonnegut
З цьогорічного "Форуму видавців" у Львові я привезла одну книжку від "Видавництва Старого Лева". Видана вона разом із Фундацією короля Юрія у рамках проекту «Вавилонська бібліотека». Переклад тексту зробили Володимир та Лідія Діброви. Візуальне оформлення – 

Олі Марусин. І хоч, зазвичай, я показую тут тільки книжки в яких картинок більше, ніж тексту, цю я не можу залишити без уваги. По-перше,це Курт Воннеґут, по-друге, це якісний переклад українською мовою, а по-третє, це чи не вперше, я тримала у руках книжку для дорослих, яка мені би так подобалась і яку просто неможливо, один раз взявши у руки, покласти назад на полицю і не забрати додому з гордістю, що нарешті в Україні видають щось подібне. Плюс ціна питання просто смішна у порівнянні з виданнями такого ж типу (70 грн). Дуже раджу.
 
This year during "Book Forum" in Lviv I bought a realy great book. It is a "Slaughterhouse-Five", by Kurt Vonnegut, translated by Volodymer and Lidiya Dibrovy and designed by Olya Marusyn. I want to show it here because I'm very proud that such a beautiful book was published this year in Ukraine. Only few nicely designed books of modern foreign authors are published in Unkrainian translation nowadays, but I hope the situation will change soon. You can buy it here.
 
Dasha Levchuk
 
Blogspot
 
 
 
 
 
 
Вам може бути цікаво
Тест. Чи уважно ти читаєш «Джуді Муді»?
Великий космічний апчих
Світова Слава
Дитячі суботи у львівській Книгарні-кав’ярні Старого Лева!
Старий Лев – на Корнійчуковському фестивалі і «Зеленій хвилі» в Одесі!
Букси множимо на два!
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати