0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Must read від Марка Цукерберга
 
Творець соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг долучився до читацького флешмобу, пообіцявши у 2015 році читати по книзі кожні два тижні. Прочитане він обговорював на своїй сторінці з користувачами Facebook. «Книги дають можливість повністю вивчити тему і зануритися в неї глибше, ніж сьогодні це дозволяють ЗМІ», - вважає Цукерберг. Ось кілька книг, які Марк прочитав у минулому році та рекомендує до читання іншим.
 
«Фабрика ідей» Джона Гертнера, у якій автор розповідає про найвідоміші технічні відкриття ХХ століття: перший факс, телепрограму та телефонний зв`язок.
 
«Світовий устрій» Генрі Кіссіндера – книга, завдяки якій ви дізнаєтесь, як співіснують між собою різні країни, які помилки цієї комунікації  траплялися у минулому та як уникнути подібного в майбутньому й зробити світ кращим.
 
«Чому нації занепадають» Дарона Аджемоглу та Джеймса Робинсона –15-річне соціально-економічне дослідження, в якому розкриваються проблеми економічно розвинених країн та причини бідності. 
 
«Раціональний оптиміст» Метта Рідлі – книга, основна думка якої зводиться до того, що гарантія прогресу людства – торгівля.
 
«Портфоліо бідності». Автори книги - Даррел Коллінс, Джонатан Мардок, Стюарт Разенфорд, Орланда Ратвен – протягом 10 років досліджували феномен бідності в таких країнах, як Бангладеш, Індія тощо, і виявили, що однією із ключових причин бідності є відсутність установ, де люди могли б зберігати свої заощадження.
 
«Проблеми трьох тіл» Ціксіна Лью – книга, що занурює читача у фантастичний космічний світ та розповідає про захоплення Землі прибульцями.
 
«Геном» Метта Рідлі – історія, у якій йдеться про еволюцію людства з точки зору генної інженерії.
 
«Мукаддіма» Ібна Халдуна – книга, написана ісламським істориком, завдяки якій читачі зможуть відкрити новий погляд на історію людського прогресу.
 
«Людина розумна» Ювала Ноа Харарі – ще одна історія еволюції людства, від давнього мисливця до «майже Бога».
 
«Різноманіття релігійного досвіду» Вільяма Джеймса – це зібрання лекцій американського філософа, у яких він розглядає релігію через призму сприйняття і звернення до неї у повсякденному житті. 
 
«Новий Джим Кроу» Мішель Олександр – книга професора з права, у якій йдеться про сприйняття колишніх в`язнів у суспільстві.
 
«Кінець влади» Мозеса Наїма – історія переходу влади від авторитарної та корупційної верхівки до рук індустріалістів.
 
«Креативність» Еда Катмулла – історія анімації та творчості; історія про компанію «Pixar», написана одним із її засновників; історія, яка «з перших рук» показує, як творилася анімація.
 
«Кращі ангели в нашій природі» Стівена Пінкера – 800-сторінкове дослідження психолога, в якій автор аналізує те, як інформація у ЗМІ та медіа підвищує агресивність і насилля у світі.
 
У книзі «Імунітет» Еули Бісс піднімає питання вакцинації та аналізує, чому потрібно вакцинувати дітей.
 
«Гравець в ігри» Іена М. Бенкса – книга про те, як би змінився наш світ, якби технології, які створили для обслуговування людей, перевершили наші можливості, перевершили нас.
 
«Лідер банди на день» Судхіра Венкатеша – книга-експеримент, у якій автор розповідає про те, як задля експерименту втерся у довіру до однієї з чиказьких банд у 90-их роках, акцентуючи увагу на руйнуванні комунікаційних бар`єрів.
 
«Структура наукових революцій» Томаса С. Куна – історія наукової революції та революції політичної, які відбуваються одночасно і формують той світ, який маємо сьогодні.
 
«Помста Орвелла» Пітера Хубера – неофіційний сиквел до твору Джорджа Орвелла «1984». У книзі автор описує світ, де новітні технології можуть принести не лише біду, а й користь.
 
Книга «Енергія» Вацлава Сміла розповідає не лише про те, що таке енергія, а й торкається таких проблем, як винайдення безпечного палива та забезпечення людства енергією без шкоди для природи.
 
«Робота з Китаєм»  Генрі Полсона-молодшого – книга, написана екс-міністром фінансів США, у якій він досліджує вплив сучасного Китаю на світ.
 
«Раціональний ритуал» Майкла Сук-Янга Че – книга сприйняття себе та сприйняття інших, які формуються завдяки сукупності особистого та колективного знання.
 
 
Вам може бути цікаво
Тест. Неймовірні факти та трішки вигадок про #Наших
Коко, Кірі та різні дива!
Огляд книги «Як нагодувати диктатора» Вітольда Шабловського: спогади кухарів диктаторів ХХ століття
Книжки-товстунці для відпустки
«Видавництво Старого Лева» – у журі конкурсу Unpublished Picturebook Showcase 2020
Перший повнометражний фільм про Туве Янссон презентують у 2020 році
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати