0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
«Мумі–Троляндія» або коли полюбиш Мумі-Тролів
Веселі, яскраві, маленькі та великі ласуни мумі-тролі – ну яка ж без них сучасна дитяча література? Вони та їхня літературна мама Туве Янссон здобули популярність у всьому світі не просто так. Добрі, тендітні, але водночас сильні духом, відважні, дружелюбні, здатні здолати будь які перепони задля своєї родини та друзів. Мумі-тролі потрапляють у різноманітні пригоди та казуси і знаходять вихід з будь-якої ситуації.
 
Мумі-трольчики полюбились всім своєю добротою, душевністю, відкритістю, оригінальністю. Автор змогла знайти стежинку до серця та душі малих та дорослих читачів завдяки кумедним та повчальним пригодам вигаданих істот мумі-тролів.
 
Сьогодні вже не можна уявити світ без них. В різних країнах створені фан-клуби Мумі-Тролів, навіть тематичні кав'ярні. Безліч сувенірної продукції, канцелярії, елементів одягу з символікою мумиків можна знайти на просторах інтернету.
 
Коли полюбиш Мумі-Тролів, біленьких щокатих створіннячок, захочеш з ними помандрувати, вирушити на пошуки пригод, поласувати солодким та може й навіть запросити їх до улюбленого міста Лева ;-)
 
Запросивши сімейку маленьких ласунів до Львова, організуємо їм яскраву, інформативну, оригінальну та смачнючу прогулянку по місту, в якому вони ще не бували. Розпочинається все з прогулянок окраїнами, які часто не потрапляють в туристичні маршрути міста – Скниловом, Левандівкою, Сиховом, Личаковом, Винниками, Новим Львовом, 700-річчям. Потім помандруємо пішки до центральної частини Львова.
 
Для наших мумітрольчиків з друзями придумали солодко-морозивно-карамельно-шоколадну екскурсію найвідомішими та найсмачнішими львівськими кондитерськими та кав'ярнями, куди зводили б кожного фінського ласунчика!
 
Мумі-мама обов’язково купила б до свого будиночка кавові сервізи, запашного чаю та кави, декілька кілограмів найсмачніших в світі пляцків, штруделів, сирників та пончиків. Найменшеньким сподобались би сирники та пончики.
 
Після цього, в одній з затишних кав'ярень Мумі-сімейка зустрілись би зі своїми найпалкішими читачами та прихильниками. А наприкінці Мумі-мама поділилась би з львівськими господинями своїми найновішими рецептами. І, звичайно, вчили б разом українських пісень!
 
Ось такий мумі-світ витає у Львові!
 
 
Вам може бути цікаво
Екскаватори можуть все і навіть більше, або Великі пригоди маленького Еки
Київ та Одеса запрошують левенят на дитячі суботи
Склади своїх єдинорогів
Афини
Власенко Власта
«Клара і Сонце» Кадзуо Ішіґуро – у довгому списку Букерівської премії
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати