0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Літературна географія
Усі ми так чи інакше любимо подорожувати. Особисто я не можу жити без подорожей. Якщо хоча б місяць нікуди не виїжджаю – все, мені стає якось дивно, незручно, сумно, починається «чемоданний настрій» і я подумки прокладаю нові маршрути. А книги часто виступають мотиватором нових подорожей, надихають нас на нові враження та відкриття. Сьогодні пропоную вашій увазі книги із серії, яку я умовно називаю «літературна географія». Подорож починається з книги!
 
Ксенія Бородін, Іванна Гонак, серія «Львів по-польськи», «Міське життя на повсякдень»
 
Ця книга висвітлює крізь призму польських написів особливості функціонування найрізноманітніших закладів довоєнного Львова: підприємств, товариств, інституцій. Книга поділена на сім розділів відповідно до днів тижня. Кожному дню умовно відповідає певна сфера людської діяльності: понеділок – освіта, вівторок – фінанси, середа – виробництво, четвер – медицина, п’ятниця – торгівля, субота – туризм, неділя – відпочинок. Читачу пропонується віртуально прожити тиждень у місті, пройшовши шлях від учня гімназії до успішного лікаря, банкіра чи підприємця.
 
  
 
 
 
Білл Брайсон, «Подорож Європою»
 
Подорож – це завжди пошук і повернення: пошук чогось нового – смаків, кольорів, вражень; повернення – до самого себе, справжнього, без прикрас.
 
Білл Брайсон – і автор, і мандрівник – відтворює в книзі маршрут своєї подорожі по Європі: Хаммерфест, Осло, Париж, Брюссель, Кельн, Амстердам, Копенгаген, Стокгольм, Рим, Мілан, Комо, Софія… – це неповний список міст, які відвідав автор. Кожне місто, кожен куточок – по-своєму унікальний і колоритний, і ця колоритність майстерно розкривається Брайсоном у цій розповіді.
 
«Подорож Європою» – не гід-путівник, а дивовижне оповідання про не менш дивовижні місця. «…Яка дивна річ туризм. Ти летиш в чужу країну, залишаючи вдома комфорт, а потім витрачаєш величезні гроші й час на безплідні спроби отримати ті самі зручності, які не втратив би, залишившись вдома…» І все ж, незважаючи ні на що, ми подорожуємо! Не стільки заради зручності або комфорту, шопінгу або моди, а швидше заради вражень. Враження від подорожей – їх не купити ні за які гроші. За гроші купиш тільки квиток у місце призначення.
 
Пітер Мейл, «Хороший рік»
 
«Поїхав до Франції. Приїду через півроку. Напевно» – так закручується сюжет роману. Головний герой, який втратив роботу та не в змозі повернути борги, дізнається про неочікуваний спадок і переїжджає з туманного Лондону до сонячного Провансу. А в Провансі – абсолютно нове, чарівне життя, нові знайомства, і, звісно, любов. У той самий час проти героя плетуться інтриги, йде боротьба за спадок та пошук істини, яка, звісно, знаходиться у вині. А рік ще не завершився – він ще може стати вдалим! Позитивна книга – не лише для любителів усього французького, але й просто для гарного настрою.
 
 
 
 
 
 
 
 
Пітер Мейл, «Франція: Слідами Сезанна»
 
Справжній роман про пригоди у трохи незвичній для Пітера Мейла частині Провансу – респектабельних Ніцці, Каннах, Монако. Історія про викрадене мистецтво, смішних, багатих людей, несподіваних жінок, і, звичайно, про Францію.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Френсіс Мейес, «Італія. Під сонцем Тоскани»
 
Колись Джузеппе Верді сказав: «Забирайте все, що завгодно, але залиште мені Італію». Італія – чарівна країна, а Тоскана – один з найбільш мальовничих її куточків. Це одне з тих місць, куди з нестримною силою тягне повернутися. Ось і автор книги не встояв перед спокусою купити старий фермерський будиночок в околицях Кортони, щоб, вирвавшись хоч на якийсь час з метушні Сан-Франциско, вирощувати на благодатній італійській землі оливи й виноград, мріяти, любити, вивчати етруські старовинності, розмірковуючи про вічне, і при всьому цьому з захопленням осягати тонкощі місцевої кухні.
 
 
 
 
 
 
 
Елізабет Гілберт, «Їсти, молитися, кохати»
 
«Їсти, молитися, кохати» – більше про пошуки себе, але це книга і про подорожі теж. Вона не тільки про Індію; письменниця дуже романтично розповіла про Італію та Балі. Дуже мотивуюча книга, яка змушує задуматися, піднімає настрій, а головне – спонукає подорожувати і пізнавати світ.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Олександра та Даніель Мізелінські, «Карти» 
 
Взагалі, це велика дитяча книжка з купою дрібних деталей для пильного розглядання… Але всі дорослі у глибині душі залишаються дітьми:) Тому мені було так приємно й цікаво взяти до рук цю велику кольорову книгу. Гортаючи сторінки, трохи випадаєш з життя, і поринаєш у світ материків та країн, вивчаєш нові назви, підіймаєш собі настрій яскравими малюнками, починаєш наочно усвідомлювати, який великий і барвистий світ довкола нас. Книга буде в нагоді і батькам, і дітям. Дуже гарне видання, яке б я віднесла до серії «entertaining geography».
 
 
 
 
 
Вам може бути цікаво
Обрати професію та врятувати планету: онлайн-обговорення книги «Ловець пластику та інші професії майбутнього»
Що важливо знати про книгу «Таємниця Життя та смерті»: поради авторки, психологині Світлани Ройз
Пришестя «Бога свободи» в Тернополі: презентація книжки Юлії Мусаковської
Вірші з афинами і голосом дримби: Власта Власенко презентувала книжку поезій
«Видавництво Старого Лева» їде на «Mariupol Open Book»
Поразка — це ще не кінець. Цитати із книги «Сніги Кіліманджаро»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати