0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Кожній дитині – класного монстрика!
Книжкові експерти Ольга Ренн (редакторка) та Алісія Ренн (трирічна читачка) підготували для вас монстрячу підбірку для веселого читання з дітками 3-5 років.
 
Діти люблять посміятися і пожартувати, дітям подобаються правила і їм цікаво спостерігати, що відбувається, коли хтось їх порушує. А надто, коли цей «хтось» бешкетний, химерний, цікавий, не схожий на будь-що, з чим стикаєшся у реальному житті. Дітям, як не парадоксально, іноді подобається боятися у процесі читаннязвичайно ж, коли те «щось страшне» читає вголос дорослий, і малята почуваються в безпеці. Саме тому монстряча підбірка – те, що треба! Діти люблять монстрів!
 
 
«Не бійся монстриків» Жені Миронюк
«Видавництво Старого Лева»
 
З цією книжкою можна: виконати різнопланові розвивальні завдання, проговорити страх темряви, вкласти спати монстрика і заснути самому.
Ця книжка дивує на кожній сторінці. Ну, по-перше: вона світиться в темряві. Вже з цього моменту починається гра, а далі… Тут тобі й квест зі шкарпетками, які колекціонує милий монстрик Шкарпетик, і клапани, за якими ховаються й цікаві завдання, й, звичайно ж, кумедні монстрики, а також гра з тінями і розмальовка.
 
 
А ще поп-ап елементи: дракон, що роззявить свою пащу, щойно ви розгорнете відповідні сторінки, і шафа, де ховаються монстри та де їх можна «поперевдягати».
 
 
«Не бійся монстриків» це не лише книжка-«розвивалка». Авторка продумала елементи, які допоможуть діткам подолати страх темряви. Ілюстрації Жені Миронюк затишні, домашні: у неї вийшли дуже добродушні монстрики!
 
 
«Абетка монстрів» Марії Жученко
Видавництво «Vivat»
 
З цією книжкою можна: закріпити знання букв і цифр, поговорити про нечемну поведінку, добряче пореготати.
У якийсь момент батьки хочуть, щоб діти все інтенсивніше опановували «дошкільну програму». І що цікаво, діти також тягнуться до знань, їм подобається вивчати букви, пригадувати різноманітні слова, що починаються з певної літери, рахувати. Й, переважно, однієї абетки допитливій дитині – мало (у нас з донькою абеток понад 10, і абетка монстрів серед фаворитів). На кожну літеру авторка придумала якогось химерного монстряку, про якого склала прості смішні чотиривірші, що легко запам’ятовуються навіть попри подекуди язикозламні імена монстрів.
 
 
Саме в абетці живе багато монстрів-«порушників правил»: вони галасують, бешкетують, їдять брудними лапами їжу, роблять дрібну і не дуже дрібну шкоду. Як же дитина тішиться, що знає правила поведінки та розуміє,що монстри нечемні!
«Абетка монстрів» – дотепна і кумедна книжка.
 
 
«Груффалятко» Джулії Дональдсон, Акселя Шефлера (переклад Віктора Морозова за редакції Богадини Матіяш)
Видавництво «Читаріум»
 
З цією книжкою можна: поговорити про те, що не варто іти в темний ліс без дорослих; вивчити сліди і характерні ознаки деяких тварин, насолодитися британським гумором.
Груффало – дуже класний монстр, якого люблять діти і батьки по всьому світу. Й у нього є допитлива донечка – Груффалятко. Це класичний сюжет про те, що маленьким діткам не варто тікати з дому, йти кудись без дорослих, а надто, якщо це «кудись» страшний і темний ліс. Та мале Груффалятко трішки неслухняне, тож таки вирушило на пошуки кровоженої страшної мишари. Монстри бояться інших монстрів – і таке теж буває.
 
 
Дуже вдалий переклад – просто браво! І, звичайно ж, зачаровують ілюстрації: виразні, деталізовані, смішні.
 
 
«Джемпіри» Сейри Макінтош, Девіда О’Коннела (переклад Тараса та Івана Малковичів)
Видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га»
 
З цією книжкою можна: насміятися досхочу, поринути в чарівну історію й відчути себе трішки Шерлоком Голмсом, а трішки Пітером Пеном, негайно захотіти солодкого джему.
А як щодо детективної історії? Хлопчику Сему доведеться з’ясувати, куди зник джем із його пампухів.
 
…перед тим,
як лягати спати
Сем пастку почав лаштувати.
Ну й гарненька – ух, ух!
суне в пастку пампух,
а в пампух замість джему
(аплодуємо Сему)
кетчупу вирішив дати…
 
Так Сем познайомився з малими хуліганами джемпірами, які над усе люблять «джемчик». Разом вони летять-подорожують у казкову країну, сповнену найпрекрасніших ласощів.
 
 
Казкова історія, чудовий переклад, веселі ілюстрації й неперевершено милі бешкетуни-джемпіри! Сподобається і дітям, і дорослим.
 
Якщо ви любите монстрів так, як любимо їх ми з Алісою, рекомендуємо також звернути увагу на книжки: «Агов, це мій монстр!» Аманди Нолл та Говарда Мак-Вільяма, «Швидкожер, монстр, який завжди запізнювався» Сьюзан Креллер («Vivat»), «Не смій читати цю книжку» Енді Лі та Гіта Мак-Кензі («Mamino books»), «Мої каракульки» Ерве Тюлле («Artbooks»), «Груффало» Джулії Дональдсон та Акселя Шефлера («Читаріум»).
 
Вам може бути цікаво
Створять серіал за циклом книг «Варта» Террі Пратчетта
«До краси» Давіда Фоенкіноса: літературна елегантність та культурна автентичність
Уривок із книги Ольги Герасим’юк «Я повернулася. Люблю»
Ірина Славінська: «Ця книжка – про голоси, які ми чуємо і якими розповідаємо історії»
Зимове подвоєння буксів!
Даруємо знижку -20% одразу на дві книжки тижня Мілана Кундери
stary_lev Стежити
дописів читачів