0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Костянтин Москалець про збірку «каміньсадліс» Ірини Шувалової
Осінь — час віршів, старих фотографій і тиші. Тому новинка поетки Ірини Шувалової «каміньсадліс», яка днями вийшла у «Видавництві Старого Лева», потішить усіх, хто любить зазирати вглиб історій. З родинних фотографій авторки Вікторія Черняхівської зробила колажі, які гармонійно доповнюють тексти.
 
Письменник, літературний критик Костянтин Москалець у передмові до збірки тепло відгукується про творчість Ірини Шувалової:
 
«Вірші Шувалової аж просяться бути покладеними на музику, бути співаними вголос, і дуже дивно, що досі ніхто цього не зробив. Суцільна просотаність її найкращих поезій розмаїтими ритмами, трепетне, щоб не сказати побожне, ставлення до звуку і звукопису нагадують про споконвічні джерела співу, вільні від пов’язаності письмом, бо ж бурхають вони в своїй оголеності за законами серця, а не граматики, перебудовуючи видимий світ на світ чутний і відчутний.
 
Смак віршів Шувалової тамує спрагу постпостмодерної людини, повертаючи до цінності того, що стається вперше або насправді востаннє.
 
"Камінь", "Сіль", "Поріг", "Сад", "Глиняне серце", "Ліс" — ці прості, часто односкладові, як видих, назви розділів та підрозділів книжки Ірини Шувалової повертають нас до істини первозданності, до смаку моря поезії, з якого ми вийшли, до порогу дому, який покинули, до осердя серця, що його все життя носимо із собою як заповітний corazón і вченого ворона або ж як неповторну, неймовірну, нестерпну долю бути поетом».
 
Вам може бути цікаво
Аліса Андерсен: пригоди не принцеси, яка не плаває
Передпродаж новинки «Карти. Нові мандрівки»!
Коли настає ніч. Що відбувається, поки ми спимо
Шеремета Віта
П'ятковська Малгожата
Утнік-Стругажа Моніка
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати