0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Книжка, в якій слова з’являються лише від людського тепла
Цей книжковий проєкт – просто магія! На перший погляд це – просто чорні сторінки, але якщо прикласти до них долоню – аркуші реагують на тепло й слова зринають на місці доторку.
 
Розробила такий проєкт британсько-кіпрська художниця Іота Деметріо (Yiota Demetriou). Після того, як дівчина пережила важкий період у житті, вона написала любовні листи, які так і не надіслала. Зрештою художниця зрозуміла, що це більше не листи для когось персонально, це історії про стосунки та емоції. Тож вона вирішила перетворити їх на інноваційну, інтерактивну книгу про кохання та втрату, адресовану читачеві. Створити книжку під назвою «Ти» їй допоміг дизайнер Том Абба (Tom Abba).
 
 
«Книга є метафорою стосунків, висловлюючи, виявляючи та майже матеріалізуючи невпевненість і вразливість, які приходять із любов’ю, втратою та скорботою,каже Іота. – Інтимні листи, що ховаються всередині книги, розкриваються лише тоді, коли читач налагоджує із нею зв’язок, торкаючись її чорних сторінок».
 
 
«Я хотіла, щоб книга фактично оживала і якось реагувала на читача, так само як люди часто реагують, розкриваючи її таємниці та щирі думки», – додає мисткиня. Тоді і виникла ідея зробити проєкт сенсорним та чутливим до тепла.
 
 
 
Сторінки покриті чорним термохромним чорнилом. Ця чорнило – рідкокристалічна технологія. За конкретних температур рідкі кристали реагують, змінюючи колір. «Ось що відбувається, коли люди торкаються моєї книги: чорні сторінки стають напівпрозорими і любовні листи вдається прочитати».
 
Вам може бути цікаво
Арт-директор «Видавництва Старого Лева» отримав перемогу в конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of 2020
Ерік
Вірш дня. Дмитро Лазуткін
Маленькі історії Великих Людей. 5 фактів про Леонардо да Вінчі
«Великі сподівання» Діккенса перетворять на мінісеріал
6 навичок кожного книголюба
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати