0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Книги, які зацікавлять дітей займатися наукою
Наука – це та сфера діяльності, до роботи в якій потрібно готуватися з дитинства. Дитячий розум світлий та гострий, пам’ять здатна моментально всотувати всю інформацію, яка іноді буває не надто корисною для юного школяра. То де ж тоді шукати доступні відомості про навколишній світ, які не тільки не злякають дитину, а й дадуть поштовх та наділять жвавим інтересом до теми, у якій захочеться робити наукові звершення? Ми знаємо відповідь!
 
Людмила Олійник
 
«З Ейнштейном у рюкзаку», Андрій Бачинський
 
Завдяки захопливій пізнавальній оповіді, сповненої пригодами та загадками навколишнього світу, автор пояснює читачеві, як працюють ті чи інші явища з точки зору фізики. Чому з’являється веселка? Як працюють антени? Чому кораблі не тонуть? Що таке маса, енергія, дія та протидія, магнітне поле, рух та переміщення, тиск, звідки беруться кольори та як ми їх бачимо? І чому, врешті-решт, фізика настільки важлива не лише для науковця, а й для кожного з нас?
 
Персонажі-школярі на практиці застосовують безліч фізичних законів та усвідомлюють, як людство підкорило собі природу та побудувало свою цивілізацію на базі науки. Повість з легкістю зацікавить юного дослідника прискіпливіше придивлятися до явищ, що його оточують.
 
Також книгу можна використовувати, як шпаргалку, адже в ній після кожного розділу вміщено словничок із формулами.
 
«Цікава хімія. Життєпис речовин», Юля Смаль
 
Цікаво, скільки дітей страждало від нерозуміння цієї складної науки? Всі ці формули, схеми, задачки здаються абсолютно віддаленими від реального світу речами! Проте Юля Смаль впевнена: хімія – це не так страшно та недосяжно, як іноді здається. Книга «Цікава хімія. Життєпис речовин» підійде тим, хто лише починає знайомитися з цією нелегкою наукою. Вона розповість читачеві, з чого складається все-все навколо, цікаві ілюстрації наочно продемонструють, як працює те чи інше явище, а жартівлива форма подання значно спростить заглиблення дитини у тему. Після кожного розділу авторка пропонує провести власні експерименти в домашній лабораторії, де обов’язково знайдуться всі потрібні речовини.
 
«Ботанікум», Кесі Вілліс
 
Ця велика та важка книжка з яскравими ілюстраціями зацікавить розглядати кожну рослинку на вулиці не лише дітей, а й дорослих! Виявляється, велична та захоплива наука ботаніка ховається у кожному домашньому вазоні та у кожному дереві. Юний читач зможе роздивитися та дізнатися про перші рослини, які з’явилися на планеті, про те, якими бувають дерева та трави, як вони пристосовуються до навколишніх умов існування тощо.
 
Дивовижні маленькі та яскраві, непримітні, отруйні та хижі, рослини постануть перед читачем у малюнках та підписах, наче у величному музеї, і йому залишиться лише захоплюватись та продовжувати досліджувати.
 
«Python для дітей», Джейсон Р. Бріґґс
«JavaScript для дітей», Нік Морґан
 
В еру, коли комп’ютери стали нашими ліпшими друзями, опанувати науку програмування, знати принцип роботи популярних ґаджетів та вміти ними керувати – справжнє диво, якого може навчитися кожен! За допомогою міні-серії «Веселий вступ до програмування» дитина дізнається основи найпопулярніших мов програмування Python та JavaScript, зможе засвоїти анімацію та власноруч створити власні ігри. Доступна форма подання інформації, веселі картинки та кольорові виділення роблять текст структурованим та перетворюють навчання у своєрідний квест. «Веселий вступ до програмування» переконає кожного – ця наука не буває нудною! Здобуті за допомогою книг навички стануть хорошим поштовхом для подальшого навчання та навіть заохоченням розвивати та вдосконалювати комп’ютерний світ.
 
Вам може бути цікаво
Джаред Лето зіграє Енді Воргола у новому фільмі про митця
Не будь овочем: як зберегти мозок від маніпуляторів
Мости замість стін, або Що об’єднує українців?
«Експрес до Ґаліції». Уривок з нового детективного роману Богдана Коломійчука
Поки ще літо: книжки і кіно для літературного серпня
Знижки до -50% на електронні книжки Старого Лева
stary_lev Стежити
дописів читачів