0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Книги про бізнес, написані мільйонерами
  
Сьогодні у книгарнях можна натрапити на безліч книг про створення та ведення власного бізнесу, всесвітня мережа «завалена» неймовірною кількістю матеріалів, присвячених цій темі. Пропонуємо Вам добірку книг про бізнес, авторами яких є ті, хто зумів не лише створити власну справу, але й заробити на ній мільйони і мільярди.
 
«Правила для гри без правил» - книга-бестселер за версією «New York Times» Крістіни Комафорд-Лінч, голови компанії «Mighty Ventures», яка займається підвищенням рівня продажів, рівня обслуговування та оптимізацією виробництв. Крістіна була власником кількох компаній, які успішно продала і заробила на цьому мільйони. «Правила для гри без правил» - посібник, який базується на досвіді, спробах, помилках і перемогах Крістіни, це настанова для тих, хто хоче прожити своє життя успішно.
 
Джо Джирард потрапив до «Книги рекордів Гіннесса» як найуспішніший продавець автомобілів у світі 1963-1978 років. Він автор книги «Як продати що завгодно кому завгодно». І хоча перше видання з`явилося ще у 1977 році, книга й досі залишається актуальною.  До неї увійшли унікальні методики продажу, які Джирард використовував та перевірив на власному досвіді. Він доводить, що будь-хто може продати абсолютно будь-який товар, якщо вміє правильно розмовляти з клієнтом, робити належні акценти, продумувати наступні кроки та фрази. 
 
«Як стати багатим» - книга американського підприємця, керівника та власника понад 200 компаній Дж. Пола Гетті. Він став одним із перших «доларових» мільйонерів, зрозумівши, що скуповування нафтових компаній дає високі прибутки. У книзі автор розповідає про свій досвід і дає поради тим, хто хоче досягти його висот.
 
Джек Кенфілд – американський письменник, оратор, автор низки мотиваційних книг про те, як досягти успіху. У книзі «Думати й багатіти» Джек ділиться простими правилами успіху. І переконує: багатим може стати кожен. 
 
Ще дві книги Кенфілда, написані у співавторстві з іншим мультимільйонером Марком Хансеном, - «Наважтесь досягти успіху» та «Фактор Аладдіна».
 
Роберт Аллен – фахівець у галузі нерухомості, який заробив не один мільйон, а згодом став учителем для інших підприємців. Його книга «Множинні джерела доходу» - корисні поради для працівників сфери нерухомості та інвестицій, які прагнуть досягти успіху.
 
Ще дві книги Аллена у співавторстві з Марком Хансеном – «Мільйонер за хвилину» і «Швидкі гроші в повільні часи».
 
«Мій сусід – мільйонер» - книга-посібник американських економістів Вільяма Данко та Томаса Стенлі. На основі дослідження економічної ситуації США,  вони сформували основні критерії введення бізнесу, які, на їхню думку, допоможуть збільшити прибутки і розбагатіти. 
 
 
Вам може бути цікаво
Топ-5 від Богдана Коломійчука: книжки, музика, кіно
Проза, таки проза: роман Василя Махна «Вічний календар»
7 письменників про знакових авторів, які їх надихали
Онлайн-презентація роману «Діти їхні» Ніколя Матьє!
Моя подруга з темної матерії
Скрибченко Дар’я
stary_lev Стежити
дописів читачів