0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Книги для дітей, які повинні перечитати дорослі
Усі ми колись були дітьми, і час від часу так хочеться повернутися у той веселий і радісний період, коли можна було гратися цілими днями і засинати ввечері під улюблену книгу. Саме дитячі книги можуть не лише допомогти відчути себе дитиною, але й навчити чогось нового. Пропонуємо кілька книг для дітей, які варто перечитати дорослим.
 
1. «Аліса у Країні Див» Льюїса Керролла. Багато хто вважає, що ця історія була написана відразу для дорослих, а не для дітей. Але ця чудна розповідь про дівчинку, що потрапила у чарівну країну, припала до душі і великим, і малим. Окрім різноманітних вигадок, у творі заховано чимало філософських ідей.
 
2. «Країна мумі-тролів» Туве Янссон – підручник любові та ніжності, які не зникають з віком. Прочитавши у дорослому віці ці історії про маленьких білих бегемотиків, ви повернетесь у своє дитяче відчуття захищеності та в юнацьке захоплення світом.
 
3. «Пригоди Тома Сойєра» Марка Твена – саме та книга, яка дасть змогу згадати, що життя повне пригод і радості. А світ може змінити лише банка фарби, пензлик і трішки фантазії.
 
4. «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері. Можливо ви не повірите, але зоряне небо та запах квітів – це все, що потрібно для щастя, чи хоча б гарного настрою. Маленький принц з усією своєю простотою та вірою в добро – персонаж, який пройшов повз роки і виховав кілька поколінь.
 
5. «Вінні Пух і всі-всі-всі» Алана Мілна. Іноді все, що потрібно в цьому житті – слоїчок меду і друг поруч. Вінні Пух і його компанія навчать навіть дорослих тішитися всьому навколо та задовольнятися дрібницями.
 
6. «Пепі Довга панчоха» Астрід Ліндгрен – заряд оптимізму і дитячого шаленства, коли очі загоряються від найменшого натяку на пригоду, а життя одразу наповнюється сонцем.
 
7. «Гобіт, або Туди і назад» Джона Р.Р. Толкіна. Незвичайні світи, які з’являються на сторінках твору, відкривають можливість поглянути на своє життя зі сторони.
 
8. «Пітер Пен» Джеймса Баррі – історія про мрійливого хлопчика, для якого весь світ – казка. Саме ця оповідка дасть змогу подивитися на життя з точки зору дитини, дещо наївної, але прямолінійної і відкритої. Можливо саме вона дасть змогу порозумітися з іншими.
 
 
 
 
 
 
Вам може бути цікаво
#вслрадить: Книжки для вчителів
Книги Старого Лева – у довгому списку Книги року ВВС
Малюк Санта
Фокс Гезер
Стуцмен Джонатан
Осінній To Do List від Старого Лева. Чим займатись книголюбам, коли опадає листя?
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати