0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Книгарні, у яких ви б застрягли на півжиття
У цих магазинах можна не тільки накупити собі книжкових новинок, а й знайти старовинні видання, випити кави чи навіть поїсти, зустрітися із відомими письменниками та знайти нових друзів, послухати концерт чи просто почитати у затишному куточку. Де існують такі дива? Старий Лева вам розкаже :) 
 
 
Strand Bookstore
 
 
«Майже 30 кілометрів нових, вживаних та рідкісних книг» – так позиціює себе книгарня у Нью-Йорку, що розташована на вулиці Strand вже майже сторіччя – з 1927 року. Магазин налічує понад 2 мільйони видань усіх можливих тематик. 
 
Barter Books
 
 
Книгарня розташована у вікторіанському приміщенні залізничної станції Нортамберленда, Великобританія, де колись пасажири купували квитки. Відвідувачі люблять цю бібліотеку за домашню атмосферу: камін, біля якого можна погрітися взимку, буфет та кімната, де можна почитати за кавою.  
 
El Ateneo Grand Splendid
 
 
Одна з найкрасивіших книгарень світу розташована у приміщенні старого театру в Буенос-Айресі, Аргентина. Читачі можуть погортати книги у театральних ложах та випити гарячого чаю в кафе прямо за сценою. Ліпнина та декорації залишилися на місці :)
 
E. Shaver, Bookseller
 
 
Відкрита 1975 року в історичній частині Савани, книгарня спеціалізується на вузьких тематиках від архітектури до садівництва. Найбільшою привабою магазину є колекція старовинних видань, які можна знайти просто поміж новинок на книжкових поличках. Ще один цікавий момент – двоє хвостатих співробітників, які радо обнімаються з відвідувачами :)
 
Boekhandel Dominicanen
 
 
Цей неймовірний книжковий магазин знаходиться у приміщенні колишньої Домініканської церкви у Нідерландах, що не виконує свою релігійну функцію ще з 1794 року. Суміш готичної архітектури та сучасного дизайну робить цю книгарню однією з найгарніших у світі.   
 
Shakespeare & Company
 
 
Це більше, ніж просто книжковий магазин. Джордж Уітмен відкрив цю книгарню в Парижі у 1951 році під назвою «Le Mistral», але змінив назву 1964 року. Уітмен подорожував по всьому світу, знав, що таке голод і спрага протягом декількох днів поспіль, поки нарешті не отримував допомогу від місцевих жителів. І цей його досвід ліг в основу філософії книгарні, адже, як говорив сам Уітмен, «Шекспір і компанія» – «це дім далеко від власного дому для багатьох тисяч письменників та читачів зі свого світу». 
 
Livraria Lello
 
 
Одна з найстарших книгарень Португалії, має неоготичний екстер'єр та сходи, які заінтригують будь-якого читача. На верхньому поверсі відвідувачі можуть знайти їжу і вино, увесь інший простір займають книги португальською, англійською та французькою мовами. 
 
Tattered Cover
 
 
Мережа з трьох книгарень, створена 1971 року. Тут клієнти можуть знайти нові і старі книги, або просто примоститися у кутку і щось почитати. Книгарні позиціюють себе як літературний простір, у якому можна зустріти нових людей та отримати досвід, який «не скачаєш в інтернеті». Серед гостей книгарні були Джоан Ролінг, Хантер С. Томпсон та навіть три президенти США. 
 
Battery Park Book Exchange
 
 
Одна з найексцентричніших книгарень Північної Кароліни, адже тут представлено понад 22 тисячі книг та… першокласний бар шампанського. Тут нікого не здивують люди, які блукають поміж стелажів з бокалом, горнятком чаю або навіть домашніми улюбленцями, або просто занурюються у читання, сидячи у зручних кріслах чи навіть лежачи на диванах.  
 
Boulder Book Store
 
 
Понад 100 тисяч назв видань на трьох поверхах. Біля входу – стенди з рекомендованими виданнями, за необхідності працівники книгарні допоможуть вам зорієнтуватися у цьому морі книг. Це ідеальне місце в Колорадо для тих, хто не знає, чого шукає, і готовий витратити кілька годин на перегляд книжкових новинок. 
 
Cafebreria El Pendulo
 
 
Ще одна книгарня, де можна знайти не тільки видання. Окрім кави тут відвідувачі можуть замовити собі сніданок, обід і вечерю. У приміщенні зазвичай грає жива музика, регулярно відбуваються поетичні читання, виступи комедіантів, театральні імпровізації тощо. 
 
Вам може бути цікаво
Маленький Санта
Маруяма Йоко
Надійка Гербіш та Чарівний Атлас вирушають до Одеси
Різдво приходить у Країну Мумі-тролів
Відлюнд Філіппа
Давідссон Сесілія
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
Вражає!!! Для бібліотекаря - це чарівна казка.
27-04-2017 17:17 |
Avatar
Старий Лев
Як і для книголюба ;)
28-04-2017 10:01 |