0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Елізабет Ґілберт - про творчого генія всередині кожного з нас
Що таке визнання? Як його досягти і подолати той страх нереалізованості, поразки, який ховається в кожному? А, може, після першого успішного проекту всі інші виявляться недостатньо вдалими? І взагалі чи варто підштовхувати свого внутрішнього генія працювати далі? 
 
Елізабет Ґілберт – американська письменниця, авторка бестселера «Їсти, молитися, кохати», який завоював увесь світ і вийшов в українському перекладі у «Видавництві Старого Лева». Книга розійшлася тисячними тиражами по світу, а її екранізація і досі приваблює сотні глядачів. Письменниця виступила на конференції ТED, де підняла питання творчих страхів та чи варто через них відмовлятися від улюбленої справи. 
 
«Я досить молода, мені лише біля сорока років. Можливо, мені доведеться писати ще років сорок. Скоріш за все, усі твори, які я напишу в майбутньому, оцінюватимуться світом через призму божевільного успіху моєї останньої книги. Скажу відверто: цілком можливо, що мій найгучніший успіх вже позаду. Знаєте, така думка може змусити людину почати випивати джин о дев'ятій ранку. А я не хочу цього. Я краще буду продовжувати робити справу, яку я люблю»,  - впевнено говорить авторка.
 
«Я завжди повторюю собі: не бійся, не лякайся. Просто робити свою справу. Продовжуйте проявляти себе у своїй роботі, незалежно від того, чим ви займаєтеся.  Якщо ви танцюєте - танцюйте. Незважаючи ні на що, вам – «Браво!». Вашим спробам. Я в це вірю і відчуваю, що ми повинні розповсюджувати цей підхід. Незважаючи ні на що – «Браво!», просто за те, що у вас вистачає любові та впертості продовжувати реалізовувати свої здібності».
 

 
 
 
 
 
Вам може бути цікаво
Таке різне Різдво
Відкладена помста – як особиста релігія
Вірш дня. Остап Сливинський
Як нагодувати диктатора: таємниці кухарів найжорстокіших тиранів ХХ століття
Галина Вдовиченко і Фоззі – про вік, досвід і читачів
Презентація-дискусія «Мости замість стін. Що об’єднує українців?» у Львові
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати