0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Джоанна Басфорд - про свій "Чарівний сад"

Вже кілька тижнів я знала, що кількість проданих примірників моєї розмальовки «Чарівний сад» наближається (дивовижно!) до позначки 200 000. Сьогодні отримала мейл з підтвердженням: ми це зробили! ДВІСТІ ТИСЯЧ ПРИМІРНИКІВ! Навіть не здатна уявити, скільки це насправді книжок! Я дуже щаслива (і страшенно вдячна), що прихильники розмальовок по всьому світу так гарно сприйняли мою книжечку з чорно-білими малюнками. Це просто неймовірно!

Коли я тільки взялася за цей проект, то думала, що він буде перший і останній. На щастя, чудова команда фахівців із «Лоуренс Кінґ» майстерно перетворила купу моїх чорнильних малюнків на книжку, яку можна придбати всюди на Землі! Я рада і вдячна, що працюю саме з ними, і тепер не можу дочекатися, коли вийде моя наступна розмальовка – «Зачаклований ліс» – десь на початку 2015. А далі? Сподіваюся, невдовзі я зможу повідомити вам ще одну прекрасну новину…

А зараз я покидаю Studio Pup і вирушаю з Еві на святкову прогулянку, під час якої, напевно, або й певно, рахуватиму собі песиків і робитиму всілякі інші приємності на тему: «Я щаслива і я ще знаю!»

Ну і давайте рухатися до мільйонної позначки, еге ж!

Цьомки

Дж.

Вам може бути цікаво
Привид, який не міг заснути
Чорна Наталія
Рахують усі
Рушіфте Крістін
20 кадрів «Жизні». Цитати із книги Олега Сенцова
Інспектор Дил поспішає на допомогу: як навчити дитину розпізнавати та контролювати емоції
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати