0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Читачі про «Чарівний сад»

Погортала один сайт, натрапила на авто, розписане у подібному стилі, і згадала про книгу, яку в понеділок поїду купувати в 3 примірниках.

Не по-шотландському розкоса дівчина Джоанна з дитинства любила малювати і робила це завжди та всюди: на шпалерах, книгах, одязі, посуді, собі, сестрі... І дякую її батькам, які, замість насварити і забрати олівці, віддали її в художню школу. У 2005 році, закінчивши коледж Duncan of Jordanstone College of Art and Design в Данді за спеціальністю текстильний дизайн, вона обрала чорно-білий шлях чорнила та олівця.

 

 

Її картини - це чудові монохромні переплетення незвичайних звірів, комах, рослин з купою дрібних деталей, які можна розглядати годинами, шукаючі нові й нові дрібниці. У березні минулого року вона видала свою першу книгу-розмальовку «Secret Garden».

96 сторінок, які можна просто розглядати, а можна озброїтися тонкими кольоровими олівцями / фломастерами / кульковими ручками і розфарбувати, як заманеться.

Книга була видана різними мовами (хоча скільки там того тексту?). До того часу, як Джоанна закінчила роботу над проектом «Evie» (дочка художниці, - ред) - книга розійшлася по всьому світу тиражем більше 200 тисяч примірників. Непогана, я вам скажу, фінансова прибавка для мами у декреті. І ось нещодавно українське «Видавництво Старого Лева» теж випустило в Україні «Чарівний сад».

Поки моя донька доросте, щоб достатньо добре володіти олівцями, я сама розмалюю кілька книг. А одну залишу для неї.

Але це не кінець: виявляється, будучи вже вагітною, Джоанна працювала над ілюстраціями до наступної розмальовки – «Чарівний ліс». Зараз книга знаходиться в процесі верстки та друку, і вийде у світ на початку 2015 року.

А Джоанна на сторінках соціальних мереж питає: Що далі після «Чарівного саду» і «Чарівного лісу»? Можливо, «Загублений острів» ?

TommyGun

 

 

Вам може бути цікаво
Слідопитенята
Знижки до 50% на дитячі книжки!
Даруємо знижку на книжку тижня: «Однакові чи різні? Геноміка»!
Роман «Югославія, моя батьківщина» Ґорана Войновича – переможець премії «Анґелус»!
Домашня бібліотека: варто чи ні
«Нормальні люди» Саллі Руні: селінджерівський бестселер на новий лад чи біблія міленіалів?
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати