0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Багато книжок про котів не буває
«Спочатку Бог сотворив людину, проте,
побачивши, наскільки вона слабка, дав їй кота».
(Воррен Екстайн, з книжки «Думай і дій як кіт»)
 
Пухнасті створіння, що мурчать і нявчать, підкорили не одне людське серце (навіть того, хто з виду здається ну дуууже суворим і серйозним). Чому ми так любимо котів і мліємо, коли ті мордочки туляться до нас? Кажуть, коти як ніхто знають, як це жити незалежно, щасливо та в гармонії з собою. Якщо ж уважно поспостерігати за поведінкою котів, то можна винести чимало корисного для себе. І якщо це не допоможе змінити ваші звички, то ви точно добряче розважитеся.
 
Старий Лев, що теж з родини котячих, має на своїх полицях кілька книжок про котів, що гарантовано піднімають настрій й усміхають. Радимо ;)
 
 
«36 і 6 котів», «36 і 6 котів-детективів» Галини Вдовиченко
 
Ці книжки – мастрід для всіх котолюбів і просто поціновувачів кумедних і смішних оптимістичних історій. Здається, що всі 36 і 6 котів (а саме стільки оселилося у пані Крепової не з її волі), яких так жваво промалювала Наталка Гайда, от-от зістрибнуть зі сторінок, а то й стануть героями мультфільму (сподіватимемося, що можливо колись це справді трапиться).
 
 
У першій частині «36 і 6 котів» читачі знайомляться одразу з усією великою котячою компанією: є тут підвальні коти і хавчики, вісім кішечок-жоржинок і чотири коти-кольорові, а ще коти-танцюристи, і коти з сусідньої брами, і шестеро малюків. Одного дня усім їм перекрили доступ до підвалу багатоповерхівки, який ті мали собі за домівку. Де ж тепер їм перебути ніч і негоду? Тоді вся ця різношерста банда вирішила заскочити додому до пані Крепової. Вона, звісно, була в шоці. На диво, пані Крепова не встояла — але не перед усіма котами, а перед Баронесою, тендітною кішкою-сфінксом, яка одразу її причарувала. Так і закрутилася ця історія. У другій частині «36 і 6 котів-детективів» наші герої ув’язалися в справжнє детективне розслідування. А вже незабаром вийде третя частина про пригоди котів!
 
P. S. Чому 36 і 6, а не 42 — запитаєте ви. А от чому: «Візьмімо, наприклад, нормальну людську температуру. Тридцять шість і шість, правильно? Температура здоров’я. А сорок два – це не просто погано, це – гірше не буває. Тридцять шість і шість – добре, сорок два – жахливе неподобство. Залежно, як подивитися на одні й ті ж цифри!.. Нас тут рівно тридцять шість і шість, тридцять шість дорослих та шестеро маленьких. Хороша цифра. Цифра щастя, здоров’я та гармонії. А про цифру сорок два ми навіть не згадуватимемо, гаразд? Домовилися?»
 
 
«Маленька відьма і Кір» Олексія Надемлінського
 
Кожна дитина (а може й  дорослі) мріє, щоб її кіт, чи пес, чи, може, папужка заговорили з нею людською мовою. А якщо домашні улюбленці ще й чаклувати б вміли – ото було б крутезно! Героїні книжки Олексія Надемлінського – Маринці – з цим пощастило. Дівчинка разом із мамою переїжджає в нову квартиру в Нових Осокорках, і дорогою туди їм трапляється кіт. А Маринка ж так мріяла про кота. Мама поступається вмовлянням доньки, тож чорний кіт теж оселився в новій квартирі. Одного дня той заговорив до дівчинки. Так починається фентезійна пригода, сповнена чарівних істот, загадок, небезпек та магії, що затягує читача з головою у вир подій. Адже, як розказав Марічці Кіт Розумний (або коротко – кіт), вона – відьма! Та й Нові Осокорки справді виявилися загадковим місцем. А ви поки придивіться до своїх домашніх улюбленців – можливо, й вони вам щось цікаве розкажуть!
 
Тираж закінчився
 
«Гості на мітлі» Володимира Рутківського
 
Усі твори Володимира Рутківського – це завжди знак якості. Перше видання пригодницько-фентезійної повісті «Гості на мітлі» побачило світ ще 1988 року у видавництві «Веселка». Тепер же юні читачі і дорослі, які хочуть розвіятися від серйозної буденності, мають справу з сучасним виданням, доповненим казковими ілюстраціями Іви Михайлян.
 
Хто ж ці гості, ще й на мітлі? Головні герої книжки – Ядвіга Олізарівна (більш відома у світі як баба-яга) та її чаклунський, дещо кровожерний, з зеленими очиськами кіт Аристарх, з яким вони літають на Системі точного управління польотом (або коротко – СТУПі). У баби-яги важлива місія: вона вже далеко не молода, тож має знайти собі наступницю. Для цього разом зі своїм котом-слугоювона вирушила до рідного села Горобці на пошуки «найбільш ображених чи знедолених дітей». Серед них вона і сподівається знайти собі ту саму ученицю, адже саме такою колись були і вона: Ядвіга Олізарівна колись зазнала чимало принижень та цькувань. У Горобцях вона зустрічає дівчинку Таню, та ще й Степан до них прив’язався… Тут і починається історія, що повертає кожного читача в дитинство, де такі казки були найкращим читанням на дозвіллі.
 
Вам може бути цікаво
Олександр Шатохін: «Кожну книжечку я намагаюсь зробити хоч трохи по-інакшому»
«Есеїстика виростає з тем, яке приносить тобі життя», – Андрій Бондар презентував книгу «Ласощі для Медора» на Book Forum
Олена Стяжкіна: Україна навіть у колаборантів асоціюється зі свободою
«Кожен примірник цієї книжки буде унікальним», — Вікторія Амеліна про «Е-е-есторії Екскаватора Еки»
Ольга Купріян: Я написала свою книжку, спостерігаючи за дітьми у власному дворі
Юлія Мусаковська: «Всі, хто борються за свободу, чимось жертвують і змінюються»
stary_lev Стежити
дописів читачів