0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Арт-нотатник «Чарівний сад»: запиши свої мрії
Арт-нотатник «Чарівний сад» від ВСЛ – це річ, яку хочеться тримати на своєму письмовому столі, носити всюди з собою. На його сторінках з делікатними вкрапленнями малюнків культової ілюстраторки Джоанни Басфорд хочеться записувати свої найкращі ідеї, найпотаємніші мрії. І знаєте чому? Тому що вони обов’язково стануть реальністю:)
 
Старий Лев знає, як його друзям подобаються неймовірно гарні та стильні роботи талановитої Джоанни Басфорд. То ж, побачивши англійський варіант арт-нотатника «Чарівний сад», він вирішив, що обов’язково має видати його і в Україні. 
«Цей арт-нотатник розкішний, - вважає головний редактор видавництва Мар’яна Савка. - Він мені дістався від правовласників «Чарівного саду» Джоанни Басфорд, і я тут же кинулась записувати в нього свої найкращі ідеї. І це дуже приємне відчуття. Але було б несправедливо не поділитися такою вишуканою штукенцією з вами».
 
 
То ж тепер ви маєте можливість замовити розкішний нотатник еліт-класу з елегантними ілюстративними вставками. Він стане чудовим подарунком для рідних та близьких, а також невід’ємним супутником людей бізнесу та усіх, хто цінує витончені речі. Вишуканий дизайн і тонке поліграфічне виконання роблять його справді мистецькою фішкою. 
 
Нотатник можна використовувати не тільки як записник, а і як розмальовку – на його сторінках розміщенні малюнки, які допоможуть вам трохи розслабитись та підняти собі настрій. Джоанна Басфорд переконана, що розмальовування – це не лише розвага, а й спосіб привести думки до ладу: «Коли люди розмальовують, вони відчувають себе спокійними. Можливо малювання мало б такий самий ефект, але інколи пустий аркуш може лякати», - говорить художниця. 
 
 
Тож тепер кожен має нагоду насолоджуватися арт-нотатником, занотовувати в нього найзаповітніші мрії, найцікавіші та найсміливіші плани!
 
 
 
Вам може бути цікаво
Феномен Ульфа Старка
Топ-5 від Богдана Коломійчука: книжки, музика, кіно
Проза, таки проза: роман Василя Махна «Вічний календар»
7 письменників про знакових авторів, які їх надихали
Онлайн-презентація роману «Діти їхні» Ніколя Матьє!
Моя подруга з темної матерії
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
Таня Варченко
Яка вартість:)?
30-08-2016 22:32 |
Avatar
Старий Лев
Вартість арт-нотатника 180 грн. Замовити можна за посиланням http://starylev.com.ua/art-notatnyk-charivnyy-sad
31-08-2016 10:59 |