0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Аліна Шатернікова про книжку Ілларіона Павлюка «Я бачу вас цікавить пітьма»
Невдовзі у «Видавництві Старого Лева» вийде друком книжка українського журналіста, теледокументаліста та письменника Ілларіона Павлюка «Я бачу вас цікавить пітьма». Це історія про непробивну людську байдужість і пітьму всередині нас. Про чесність із собою й ціну, яку ми готові заплатити за забуття. Про гріхи, що матеріалізуються, і спокуту, дорожчу за спокій. За сюжетом, Київського кримінального психолога Андрія Гайстера відправляють консультантом у богом забуте селище Буськів Сад. Зимової ночі там зникла маленька дівчинка. А ще там водиться Звір — серійний маніяк, убивств якого тамтешні мешканці воліють не помічати... У цьому проклятому селищі, де все по колу і всі живуть життям, яке ненавидять, розслідування постійно заходить у глухий кут. Андрій вірить, що загублена дівчинка, попри все, жива і він її знайде. Але нікому, крім нього, це не потрібно.
 
Ось що каже про книжку чемпіонка світу з професійного боксу Аліна Шатернікова:
 
Очікувана ціна:200 грн
Повідомити,
коли з'явиться
Ми повідомимо Вас коли з'явиться цей товар на Вашу електронну пошту!
Книга must read для любителів загадок та містичного присмаку у сюжеті. Це моє перше знайомство з Ілларіоном як письменником, проте саме його та його роман вважатиму для себе «відкриттям року».
 
Твір не відпускає ні на хвилину, затягує загадковістю та хитросплетінням подій. Після кожної глави мій мозок намагався спрогнозувати подальший розвиток подій та відповісти на питання «що ховає в собі пітьма». Досить таки тонко передані переживання та сприйняття світу маленької Надійки. А все, що відбувається навколо головного героя, вказує на те, що світ реальний та потойбічний мають між собою тонку межу.
 
Майстерне поєднання сучасної буденності, життєвої драми і детективних пригод.
 
Потужний та довершений роман.
 
Вважаю, це та книга, яку просто необхідно мати в домашній бібліотеці. Браво, Ілларіоне!

 

 
Вам може бути цікаво
Таке різне Різдво
Відкладена помста – як особиста релігія
Вірш дня. Остап Сливинський
Як нагодувати диктатора: таємниці кухарів найжорстокіших тиранів ХХ століття
Галина Вдовиченко і Фоззі – про вік, досвід і читачів
Презентація-дискусія «Мости замість стін. Що об’єднує українців?» у Львові
stary_lev Стежити
дописів читачів