0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
82 історії про відомих людей у трьох книгах
Лише три книги, але кожна з них здатна надихнути, додати вам впевненості та віри в себе, переконати у правильності вашого вибору та підтримати. Ці історії просто кричать своєму читачеві: «Я вірю в тебе! Будь собою і роби наступний крок». Кожне з видань особливе. Перше — історія дівчинки, яка таємно виборювала у долі шанс на навчання, друге — історія талановитого хлопця, який в одну мить змусив світ захоплюватись собою, а третє — поєднання аж 80-и історій українців, яких знають у всьому світі. Надихайтесь!
 
Ізабель Томас «Маленькі історії Великих Людей. Марі Кюрі»
 
Маленька Марі росла в Польщі й мріяла про освіту. Жінкам тоді не дозволяли вивчати науку, та Марі таємно ходила на вечірні зустрічі для жінок, які прагнуть змінити світ. Життя не давало їй шансів, тільки розпач, розчарування, сум і тугу. Та Марі змогла. Вона допомогла сестрі й поїхала сама до міста, в якому змінилось усе. Там вона пізнала іще більше нещасть, але її вже було не зламати, тому вона стала першою жінкою, яка отримала Нобелівську премію.
 
 
Сара Паппворт «Це Моне»
 
Його звали Клодом, і він ніколи не розсіювався на зайве. Прокидатись перед сходом сонця, щоб написати пензликом кілька промінчиків на білому полотні — це про нього. Зараз ми бачимо його ім’я на палітурках книг про імпресіонізм, а тоді його способи малювання виглядали як емоційний потік свідомості, щось дивне та нестандартне. Моне — це одержимий своєю творчістю француз, якому вдалось залишити багато загадок для нас. Моне — це унікальна й відома постать, якою захоплюються. Моне — це про почуття.
 
Також радимо звернути увагу на інші книжки з серії: «Це Далі», «Це Ван Гог», «Це Воргол».
 
Скицька Уляна «#НАШІ на карті світу. Історії про людей, якими захоплюється світ»
 
Кожна з цих історій заслуговує на щире «вау!». Це видання розплющить очі на те, що відбувається навколо: ким насправді є ти, чий ти похідний і серед яких людей виріс. Як щодо того, що саме українці винайшли Wi-Fi та вдосконалили теорію Дарвіна? Саме завдяки українцям з’явився перший у світі комп’ютер і, якби не харків’янин, то, ймовірно, писання племені Майя досі ніхто не зрозумів би. А хто з українців створював героїв Disney? Усі відповіді — в одній книзі.
 
Вам може бути цікаво
Реалії і магія «Магнетизму». Розмова із Петром Яценком у Києві
Розкриваємо «Таємницю Старого Лами» з Доржем Бату та Мар`яною Савкою!
Книга Вітольда Шабловського «Як нагодувати диктатора» — переможець конкурсу Gourmand World Cookbook Award!
Електронні книги Старого Лева – зі знижками до 40%!
Даруємо знижку -20% на книги «Я люблю йогу» та «Колись мій тато був суперкрутий»
«Похований велетень». 10 цитат про почуття і забуття
stary_lev Стежити
дописів читачів