0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
3 книги про комунікацію з дітьми
Діти ­­­– це ніби громадяни іншої країни і часом ми можемо говорити з ними різними мовами. Але хто, як не дорослі, можуть допомогти їм облаштуватися в цьому світі, а вони, зі свого боку, допоможуть нам краще розуміти все, що відбувається навколо. Тому час запасатися книжечками, які будуть корисні всім і дітям, й дорослим.
 
Марта Божик
 
Марія Титаренко «Комунікація від нуля. Есеї для Мані»
 
Книжка Марії Титаренко не присвячена якісь окремій сфері науки, культури абощо, але вона стосується найголовнішого ¾ повсякденного життя і повсякденних відкриттів.
 
З цією книгою можна повернути себе у дитинство, коли було все просто, щиро, наївно і без зайвих роздумів. Повернути себе собі, без нашарувань масок, норм, правил, упереджень. Зі смішними назвами на кшталт «їсторану», «мопідора», «грошинки», «коркодила» та переплутаними словами у реченнях.
 
Це книжка-детокс від токсичності буденного, коли наш погляд спрямований лише в одну точку – екран смартфона, а великий палець натренований скролити стрічку соцмереж і свайпати вподобане чи невподобане.
 
Напевно, буде відкриттям для себе, що комунікація – це не лише розмова – вербалізована чи невербалізована, але й мовчання теж. Нас оточують потоки інформації, яка здебільшого нам не потрібна і нецікава, але чи вміємо ми відгороджуватися від неї, фільтрувати її, знаходити корисне? Можливо, нам не треба шукати нічого корисного в цих потоках, а варто повернутися до джерел, а точніше – у дитинство. У своє, звісно ж, не вдасться, однак поспостерігати за дітьми та поспілкуватися з ними можна. І ви отримаєте неоціненний досвід!
 
Тираж закінчився
Франсуаза Барб-Ґалль «Як розмовляти з дітьми про мистецтво»
 
Щоб краще зрозуміти якусь тему, спробуйте пояснити її дитині. Без термінів, складних і довгих слів, зайвих дат та імен.
 
Так зробила і французька письменниця Барб-Ґалль, яка пояснює відомі твори мистецтва простою мовою. Авторка використовує грайливу форму оповіді, правильно і якісно підбираючи слова, аби не знецінити той чи інший витвір мистецтва. Так авторка компетентно допомогає батькам відповісти на всі питання малих «чомучок» й для себе побачити щось нове, у цілком несподіваному ракурсі.
 
Тираж закінчився
Яніс Варуфакіс «Розмови з донькою про економіку»
 
Усі ми щодня маємо справу з грошима, беремо участь в економічних «маніпуляціях», зокрема, коли купуємо щось у магазині, беремо позики у банках, відкриваємо банківські рахунки. Але чи знаємо ми, як це працює? Ну, отак, щоб на хлопський розум, щоб по-простому.
 
Яніс Варуфакіс не міг довірити цю справу економістам, тому й написав книгу про економіку у формі розмови зі своєю донькою. Це спроба пояснити складне й важливе ненауковою мовою: від початку формування економічних відносин між людьми на рівні обміну до нашого потенційного роботизованого майбутнього.
 
Чи справді гроші роблять з повітря? Чи завжди ми шукаємо вигоду для себе? Цифрові гроші роблять нас аморальними? Як ми, перетворюючи усе на товар, знищуємо нашу планету? Чому роботи без нас не виживуть? І чи приречені ми працювати вічно?
 
На кожне з цих запитань є відповідь. І, повірте, ви будете здивовані, що все настільки просто.
 
Вам може бути цікаво
Олександр Шатохін: «Кожну книжечку я намагаюсь зробити хоч трохи по-інакшому»
«Есеїстика виростає з тем, яке приносить тобі життя», – Андрій Бондар презентував книгу «Ласощі для Медора» на Book Forum
Олена Стяжкіна: Україна навіть у колаборантів асоціюється зі свободою
«Кожен примірник цієї книжки буде унікальним», — Вікторія Амеліна про «Е-е-есторії Екскаватора Еки»
Ольга Купріян: Я написала свою книжку, спостерігаючи за дітьми у власному дворі
Юлія Мусаковська: «Всі, хто борються за свободу, чимось жертвують і змінюються»
stary_lev Стежити
дописів читачів