0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
10 книг для «перезавантаження» голови
За матеріалами Adme
 
Інколи в руки потрапляє книга, яка не лише із захопленням читається, а й довго після прочитання «не відпускає». Історія настільки глибока, що ти повністю занурюєшся в неї, живеш нею. Історія, яка змушує замислитись, змінити погляди та дії. Пропонуємо 10 книг, які здатні нас «перезавантажити».
 
Джордж Орвелл «1984» - класика жанру антиутопії. Написавши книгу ще 1949 року, Орвелл розповів про світ майбутнього, в якому за усім та усіма стежить «Великий Брат». Питання постійного нагляду і тоталітаризму було актуально тоді, таким залишається і сьогодні. Твір змушує замислитися: а може ми щось робимо, бо так нам диктує «Великий Брат»?
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
У своїй книзі «451 градус за Фаренгейтом» Рей Бредбері розглядає подібну тему, але заглиблюється у процес відсторонення людини від її природного призначення та способу життя. У реальності, яку змальовує Бредбері, вміння думати і усвідомлювати згоряє так само швидко, як і книги, які люди винищують усіма можливими способами.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Процес» Франца Кафки – ще один культовий твір, який заглиблює людину у роздуми про те, чим є життя, чим є людина, яка її місія та на що вона здатна. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Мистецтво війни» Сунь-дзи – це не лише добірка правил військової справи. Це стратегія та тактика життя, це мудрі поради, які знадобляться кожному з нас, будь-то у веденні бізнесу, стосунках з друзями чи у родинному житті. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ще один творець  антиутопії Олдос Гакслі та його «Прекрасний новий світ». У цьому неймовірному ідеалізованому світі панує поділ на класи, генна інженерія та одні й ті ж самі думки. Але завжди є той, хто бачить свободу геть по-іншому.
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
«Володар мух» Вільяма Ґолдінга – історія дітей, які передчасно зіштовхнулися із дорослим життям.  Історія, в якій показана вся сутність лихого та жорстокого «Я», що ховається в кожному з нас. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
«Пастка-22» - ще один класичний твір, після якого замислюєшся, чи не потрапив ти у пастку власної долі? На прикладі військового Джозеф Геллер показує, що справжній ворог може причаїтися поруч, а вихід є з будь-якої ситуації.
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 
 
 
«Квіти для Елджернона» Деніела Кіза – книга-самоаналіз, книга-досягнення. Головний герой – хлопець з обмеженими можливостями, але з колосальною жагою до повноцінного життя. І ніщо не стане на його шляху.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Мітчелл Елбом  у своїй книзі «Вівторок з Моррі»  розкриває читачеві документальну історію студента та його наставника – професора соціології, жити якому залишилось кілька місяців. Але і цей час він проведе з користю, навчаючи свого учня Мітчелла основ життя.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Ґудбай, імперіє. Розмови з Кахою Бендукідзе» - реальна розмова журналіста Володимира Федоріна та визначного грузинського реформатора Кахи Бендукідзе, людини, яка зуміла змінити себе і цілу країну, борця за права та свободи, борця за людей.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Вам може бути цікаво
Жодної магії – лише наука!
Чи буває «забагато щастя»? Еліс Манро
Роман Саллі Руні «Нормальні люди» вийде українською у «Видавництві Старого Лева»!
Що відчувати, читаючи «Оптику Бога»
Книжковий 2020. Що чекати від Старого Лева (доросла література)
Вірш дня. Григорій Чубай
stary_lev Стежити
дописів читачів