0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Статті

по:
В період з:
Від Бродвею до львівської площі Ринок. «Вулиці. Прогулянка по наймальовничіших вулицях світу»
Random
Хтось скаже, що всі вулиці – однакові... Але чому саме Пленляйн, що у баварському містечку Ротенбурґ-на-Таубері, є однією з найбільш фотографованих вулиць у Німеччині? Чим цікава засніжена Хотоґая, яка пролягає малесеньким селом Сіракава-ґо у Японії, або стрімка Ломбард-стріт у Сан-Франциско? Навіщо жителі багатьох міст, де влітку панує нестерпна спека, як-от іспанської Кордови чи грецького Міконоса, намагаються надати своїм будинкам білого, ба навіть якомога білішого кольору?
 
«Вулиці. Прогулянка по наймальовничіших вулицях світу» – це вже друга дитяча книжка, що побачила світ українською мовою у «Видавництві Старого Лева» від письменниці та видавчині з Барселони, авторки понад 30 книг Мії Кассані, котра, як і «Порти», запрошує податись у найбюджетнішу навколосвітню мандрівку – за лічені секунди, не виходячи з дому і навіть без доступу до інтернету. Прогуляємось?
 
Віртуальний тур найкрасивішими вулицями світу
 
Архітектура, люди, визначні історичні події... Що найперше робить будь-яку вулицю особливою та неповторною? Мандруючи сторінками цієї розкішно ілюстрованої пізнавальної книжки-картинки, де кожен розворот присвячено окремій вулиці, площі чи бульвару, ви – майже фізично! – відвідаєте низку унікальних місць з чотирьох континентів, а головне – віднайдете саме свою відповідь на це запитання.
 
Однією з найважливіших вулиць Європи, що отримала свою назву на честь принца-регента, а згодом короля Ґеорґа IV, є Ріджент-стріт (Лондон, Велика Британія). Її забудовано на початку XIX століття, і, хоча на ній лишилося дуже мало первісних неокласичних споруд, це одна з найвідоміших торговельних вулиць світу.
 
Ла-Рамбла (Барселона, Іспанія) – цей бульвар відокремлює Готичний квартал від кварталу Ель-Раваль і водночас з’єднує центр міста з морем. Іспанці називають його у множині – Рамблас, – бо кожна ділянка тут має іншу назву: Рамбла Квітів, Рамбла Птахів і т. ін.
 
«Львів, або Леополіс, як іноді кажуть, засновано понад 800 років тому. Це місто від початку було важливим європейським торговельним центром. Ринок – центральна, історична і дуже гарна площа Львова, відомого своїм неймовірним архітектурним багатством і культурною спадщиною. На цій площі всі навколишні будівлі величні й разючі, неважко уявити собі, що по ній походжали найелегантніші містяни, а довкола було гамірно і жваво. Сьогодні це спокійна і затишна площа в центрі міста, де перехожі можуть забігти на запашну каву, щось придбати на згадку або просто гуляти і милуватися історичними пам’ятками старого Львова».
 
Гранд-канал (Венеція, Італія) – без сумніву, одна з найзнаменитіших вулиць на планеті. Це водний шлях зі своїми правилами руху, де моторні судна курсують по правій стороні каналу, а гондоли й веслові човни – по лівій.
 
 
Буґоні (Бамако, Малі) – головна артерія жаркої африканської столиці, що стоїть на березі річки Ніґер. Цю вулицю заполонили тисячі базарних яток, там ненастанна метушня і галас, й щонайважливіше – на ній можна знайти все, починаючи від традиційних масок і закінчуючи фруктами, інструментом, одягом.
 
Кожна велика мандрівка бере початок з маленької мрії
 
Пікчербук «Вулиці. Прогулянка по наймальовничіших вулицях світу» й ваша уява – ось усе, що потрібно для яскравого, захопливого, надихаючого знайомства з шістнадцятьма найкрасивішими та найцікавішими вулицями світу: від різнобарвної Розенґрахт до білосніжної Кальєха-де-лас-Флорес, від тихої-тихої Сераконти до жвавої Хан Бак, від далекого Бродвею до близької, рідної площі Ринок...
 
 
Кажуть, що кожна велика мандрівка починається з маленької мрії... Пройтися казково чарівною Хотоґаєю, милуючись будинками, зведеними в архітектурному стилі ґасьйо-дзукурі, який означає буквально «будувати долонями», – хтозна, може й у вас виникне така мрія після прочитання цієї книжки?Підморгує
 
А ще кажуть, що візуалізація мрій неодмінно спрацьовує. Спробуємо?
 
 
 
 
 
 
Вам може бути цікаво
Реалії і магія «Магнетизму». Розмова із Петром Яценком у Києві
Розкриваємо «Таємницю Старого Лами» з Доржем Бату та Мар`яною Савкою!
Книга Вітольда Шабловського «Як нагодувати диктатора» — переможець конкурсу Gourmand World Cookbook Award!
Електронні книги Старого Лева – зі знижками до 40%!
Даруємо знижку -20% на книги «Я люблю йогу» та «Колись мій тато був суперкрутий»
«Похований велетень». 10 цитат про почуття і забуття
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати