0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Статті

по:
В період з:
Від батька до сина
Random
«Татусева книга» - книга двох талановитих людей – Володимира Вакуденка-К., який написав динамічні та жваві віршики та присвятив їх своїм синам, та Наталки Гайди, яка створила яскраві ілюстрації.

 
Мабуть, найперше, що впаде в око малюкам – ілюстрації – великі, барвисті й напрочуд цікаві та гарненькі. Оригінальне бачення тварин, які на сторінках збірки постають в одязі та із зачісками, ще більше зацікавить дітлахів. Бо ж хіба можна оминути такого милого слоника Славка чи равлика-школярика? І навіть щур у Наталки Гайди вийшов дуже симпатичним.
 
Вірші Володимира Вакуленка-К. не лише милі, а й повчальні. Кожен вірш, адресований батьком сину, вчить малюків чогось доброго. Щур та слоник навчають працьовитості, кріт – доброзичливості, коза і рибка навчають хорошої вимови і навіть чайник показує, що треба допомагати близьким у біді.
 
Жодне із звірят не обділене увагою:
 
Лиска перша модниця.
Справді, тільки подивіться –
З листя в лисоньки спідниця.
А у зайця біла шапка –
З маргариток та кульбабки.
В їжачка є рукавички
З ягідок та грушки-дички.
А ведмедику на лапки
Жабки зшили стильні тапки…
 
Але головними персонажами книги є татко – завжди люб’язний, розумний та веселий, та Віталік – син, допитливий і невгамовний «розмальований малюк».
 
Окремою тему виринає дружба. Навіть несумісні тварини, як-от кроти і страуси, товаришують («Друзі різні є усюди,/ Другом може бути всяк!»), а усі проблеми стають дрібницями, коли поруч є друг.
 
Усі вірші римовані, легко запам’ятовуються і є чудовими вправами для розвитку мовлення. Особливо це стосується Кізчиної скоромовки та Корчуватого віршика, написаних спеціально для цього.
 
Але головне – це любов, з якою тато пише своєму сину…
Вам може бути цікаво
Книги «Хто росте в саду» та «Хто росте у парку» вийдуть в Білорусі
На залишку дня відкривається весь світ
Вірш дня. Мирослав Лаюк
«Руки розбійника» потрапила до фіналу підліткової премії «Навиворіт»
Ірина Лазуткіна та Єнотик Бо вирушають в тур містами України
Даруємо знижку на книжку тижня: «Абетка»
stary_lev Стежити
1686 дописів 39115 читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати