0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Статті

по:
В період з:
Соціальні мережі негативно впливають на здатність дитини розпізнавати емоції, – вчені
Random
Дослідження, проведене вченими Університету Саншайн-Коуст (Австралія) показало, що діти, які проводять багато часу перед екраном планшета чи телефона, зокрема у соціальних мережах, менш здатні зчитувати емоції інших людей та мають симптоми, подібні до розладів аутичного спектру.
 
 
У дослідженні порівнювали 200 дітей, які виросли без Facebook, та тих, у кого соціальні медіа були важливою частиною їхнього зростання. Обом групам пропонували розпізнати певний перелік емоцій.
 
Викладач психології доктор Рахейл Шарман зазначила, що результати дослідження є тривожними. «Ми виявили, що покоління, яке виросло на Facebook, має певний рівень аутизму і погано визначає певні емоції, – заявила дослідниця. – У них також менше друзів і менш міцні стосунки з іншими, що призвело до збідніння психологічного добробуту».
 
Аналогічні дослідження проводяться у Великобританії та Франції. «У Франції вчені називають це "віртуальним аутизмом": якщо ви підсаджуєте своїх дітей на ґаджети, вони не мають соціальних взаємодій або не розвивають основних соціальних навичок», – зауважила доктор Шарман. На думку дослідниці, батькам потрібно шукати можливості вивести дітей на вулицю та заохочувати їх спілкуватися з однолітками. 
 
 
Вам може бути цікаво
Мій квітучий рік
Таке різне Різдво
Відкладена помста – як особиста релігія
Вірш дня. Остап Сливинський
Як нагодувати диктатора: таємниці кухарів найжорстокіших тиранів ХХ століття
Галина Вдовиченко і Фоззі – про вік, досвід і читачів
stary_lev Стежити
дописів читачів