0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Статті

по:
В період з:
Мрієш про мандри у часі? Із книгою Андрія Бачинського «Трикутник Зевса» вони можливі!
Random
Історії про мандри у часі завжди викликають щирий інтерес у читачів, адже у них ми знаходимо неймовірні пригоди, захопливі відкриття і, подекуди, чималі небезпеки! Книги про подорожі у минуле чи майбутнє добряче лоскочуть нерви, розбурхують уяву та дозволяють пережити фантастичні, незбагненні, карколомні події! Все це і навіть більше ви отримаєте, прочитавши книгу Андрія Бачинського «Трикутник Зевса», яка нещодавно вийшла у «Видавництві Старого Лева». Тож вперед, чи точніше назад у минуле!
 
Потрапити у минуле: ґайд Теодора українського
 
А літній відпочинок аж ніяк не передбачав цікавих пригод! Коли школяр Теодор разом із батьками полетів відпочивати на острів Крит, то максимум, на який він сподівався, це – купання у морі, ліниве засмагання на пляжі та походи у музеї…Та ще й геометрію потрібно довчити, щоб із поверненням на навчання переписати контрольну на найвищий бал! Адже Теодор – ще той розумака, але у підсумковій роботі зробив кілька помилок через свою неуважність.
 
Жага до пригод спонукає хлопця самому піти на пошуки славнозвісного лабіринту Мінотавра, який (якщо вірити міфам) збудував архітектор Дедал для страшного та небезпечного чудовиська. Теодор потрапляє у загадкову печеру, а коли знаходить вихід, виявляється що… він потрапив у минуле!
 
Здається, хлопець опинився за кілька тисяч років до наших днів! З цього починається усе найцікавіше …
 
Що чекає на тебе у стародавній Греції ?
 
Теодор потрапив у часи розквіту давньогрецької культури: тут тобі й Олімпійські ігри, і розвиток науки (тієї ж геометрії), і культ поклоніння богам. Теду доведеться призвичаюватися до життя без мобільних телефонів та інтернету, носити хітон замість звичних штанів та постійно доводити навколишнім, що він не самозванець і не зрадник.
 
За пригодами Теодора у давній Греції спостерігаєш, начебто на американських гірках катаєшся: юнак побуває у школі Аристена, де особисто пояснюватиме тогочасним учням теорему Піфагора, помандрує у Афіни до славнозвісної Платонівської Академії, щоб розгадати таємницю своєї подорожі у часі. Познайомиться із загадковим Дельфійським оракулом, який передбачає долю, здійснить небезпечну подорож у Сиракузи до самого Архімеда і навіть потрапить до царської бібліотеки Александрії! А зберегти життя і успішно пройти усі випробування йому може допомогти лише… геометрія.
 
Завдяки гарним знанням із цієї складної, на перший погляд, дисципліни, Теодор допоможе давнім грекам удосконалити методику метання дисків, власноруч змайструє квадрант, який врятує від морської катастрофи, і навіть спробує розгадати таємницю загадкового «Трикутника Зевса», щоб повернутися додому живим та неушкодженим!
 
Об’єднати сили Зевса, Посейдона і Аїда – чи до снаги таке завдання звичайному школяру?!
 
Не геометр сюди не ввійде
 
Ця книга насичена пригодами, від яких захоплює подих. Теодору співчуваєш, хвилюєшся за нього, радієш його перемогам і навіть… трохи заздриш. Здійснити подорож у минуле і на власні очі побачити чудеса давньогрецької архітектури, познайомитися із життям та побутом тогочасних жителів, а потім розказати про усе це на уроках історії та геометрії! За таке точно отримаєш найвищі бали!
 
 
Завдяки цій книзі читач зрозуміє та осмислить цінність шкільних знань, які, як показує приклад Теда, допомагають розв’язувати складні практичні задачі і навіть рятують життя! Короткі, але змістовні словнички визначень, формули та креслення допоможуть розібратися у розрахунках Теодора. Вчитися легко, цікаво і з пригодами – про це мріє кожний школяр!
 
Читаючи книгу, не зайвим буде й пошукати в інтернеті або енциклопедіях зображення усіх локацій, де побував Теодор, почитати цікаві факти про життя у Давній Греції: це зробить історію ще більш реальною. 
 
А ще у ході оповіді читач дізнається чимало цікавезних міфів про народження світу, давньогрецьких богів – Гею, Кроноса і Зевса та їхню боротьбу за владу. Почує читач й сумну історію славнозвісних Міноса, Тесея та Аріадни…
 
Завдяки цій книзі школярі випробують себе на мужність, сміливість та завзятість. Не боятися, вірити у себе і сміливо йти вперед – три сторони трикутника, на якому базується твій успіх!
 
А ще дуже важливо у будь-яких ситуаціях не піддаватися паніці, зберігати спокій та вірити у власну перемогу. І у добро: завжди знайдуться люди, які прийдуть тобі на допомогу. Інколи потрібно просто її вчасно розгледіти.
 
 Чи змогли б ви упоратися із усіма завданнями, як Теодор? Ні? Тоді вперед, до нових знань та нових пригод!
 
Вам може бути цікаво
Більше, ніж інструмент для письменників: Як митець виготовляє скульптури з друкарських машинок
Ернест Гемінґвей: читати, слухати, дивитися
Перформанс «Вірші ночі» за участі Мар’яни Савки, Сергія Осоки та Тріо «Мар’яничі»
Кав’ярня від А до Я: на які питання відповідає креативний нотатник для дітей «Кав’ярня. Мій перший бізнес»
Презентація книжки Ірини Савки «Три Марти»
Зі смаком і сенсом. Business talk про книжку «Кав'ярня. Мій перший бізнес»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати