0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Статті

по:
В період з:
«Країна Мумі-тролів-3»
Random
Третя книга серії «Країна Мумі-тролів» починається романтичною «Весняною піснею», а хто, як не Нюхмумрик, найкраще розуміється на питаннях пісень та весни? У цей великий і сповнений несподіванок том увійшли три найменш відомі шанувальникам мумі-тролів великі повісті Туве Янсон і ціла низка різноманітних історій.
 
Як же, врешті-решт, хочеться весни ... А вам ні? Протягом останнього місяця зима вже кілька разів передумувала збирати речі, а вся наша родина перележала з усіма можливими застудами та хворобами то від перемерзання, то від промокання, то знову від перемерзання… Єдина радість від такого проведення часу - його затишок і родинність, велика кількість всіляких чайно-шоколадно-кавових напоїв і практично нескінченне читання. Не дивно, що однією з перших малюки притягли «до чаю» книгу у блискучій салатовій обкладинці, від якої так і повіяло весною, ароматами хвої і пригод. Третя книга серії «Країна Мумі-тролів» починається романтичною «Весняною піснею», а хто, як не Нюхмумрик, розуміється на питаннях пісень та весни?
 
А далі справжнім водоспадом на нас полились найвигадливіші історії про силу фантазії Мудрика та мюмль, особливо найменших, і про ловлю останнього в світі дракона, що дістався Мумі-тролю. На наших очах у покинутому садку виріс найчарівніший з усіх луна-парків, прочинилася завіса таємниці гатіфнатів, а також відбулося перше в Мумі-долині Різдво. Про існування більшості з цих оповідань наша родина навіть не підозрювала, і як же приємно дізнаватися стільки нового про старих добрих знайомих!
 
Також до цього великого та сповненого несподіванок тому увійшли три найменш відомі великі повісті Туве Янсон. Серед них – лагідне та м'яке «Оповідання про невидиме дитятко», в якому Вітрогонка привела у мумі-будинок невидиму крихту Нінні. За своє коротке життя малятко зовсім зникло з очей через нескінченні штрикання своєї зверхньої тітоньки. І вся допомога, якої дитя дочекалася у рідному домі - це дзвіночок на шию, щоб не плутатися під ногами . Сумна реалістичність, адже ви теж іноді помічали таких Нінні по дорозі в магазин або на дитячому майданчику, чи не так? Але тепло і радісні щоденні клопоти мешканців Мумі-долини разом з турботою Мумі-мами відігріли залякану Нінні і поступово відкрили новим друзям її вигляд, починаючи з крихітних лапок.
 
«Тато і море» - незвичайна пригодницька історія циклу, в якій Мумі-тато споряджає свій човен «Пригода» і, покинувши затишний будиночок в Мумі-долині, зі всією сім'єю відправляється в розбурхане море, щоб оселитися на самотньому маяку серед кам'янистих круч покинутого острова! Мумі-троль заводить тут дружбу з Морською конячкою та, що вже зовсім дивно – з самою Марою! Маленька Мю, зі своєю поганою вдачею, виявляється мудрим і делікатним порадником, надійною охоронницею таємниць і чудовим другом, анітрохи не гірше за Нюхмумрика. А Мумі-мама з Мумі-татом в цей час досить успішно справляються зі своїми заплутаними, але незначними непорозуміннями.
 
Повість «Наприкінці листопада», яку Туве присвятила своєму братові Лассе, сповнена нових знайомств. Немов змовившись, тимчасово покинуту власниками долину мумі-тролів вирішують відвідати Мудрик Лавка і Гемуль, що мріє стати відважним мореплавцем, але занадто стурбований чужими справами, щоб хоч раз спустити на воду свій човен. У бік Мумі-дому тримає шлях Чепуруля, яка мало не загинула під час останнього генерального прибирання і прийняла рішення радикально змінити своє життя. А також Мюмля, яка збирається провідати сестричку Мю. Одним словом - більш захоплюючого і різноманітного читання цієї весни вам не знайти. Приєднуйтесь.
 
Джерело: Childbrand
 
Вам може бути цікаво
Роман Саллі Руні «Нормальні люди» вийде українською у «Видавництві Старого Лева»!
Що відчувати, читаючи «Оптику Бога»
Книжковий 2020. Що чекати від Старого Лева (доросла література)
Вірш дня. Григорій Чубай
Створять серіал за циклом книг «Варта» Террі Пратчетта
«До краси» Давіда Фоенкіноса: літературна елегантність та культурна автентичність
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
супер
25-01-2018 15:55 |