0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Статті

по:
В період з:
Книжка може бути стильною!
Random

Ірина Варламова, Yakaboo

Не випадково кажуть, що талановиті люди мають талант до всього. Дизайнер Оксана Караванська доклала руку до створення стильної книжки для дівчат, а по-панянськи допомогла їй у цьому ілюстратор Анастасія Стефурак.

Книжка для любительок добре вдягатися і справляти незабутнє враження перевершила будь-який глянцевий журнал. Дівчатка-моделі, бантики, капелюшки – все таке підлітково-максималістичне і по-дівчачому пастельне. І без будь-якої реклами! Сторінки риплять, кожна наступна краща і стильніша за попередню. А текст виписаний так майстерно, що не відпускає ні на мить і швидко читається – то, мабуть, очам легше по глянцю бігти!

Оформлення видання нагадало мені славнозвісну «Ґвару» – фотографії облич на намальованих моделях, кольори, розташування та композиції дуже близькі, але, можливо, то тільки здалося.

“Стильна книжка для панянки” від “Видавництва Старого Лева” – яскрава альтернатива засірілим і масовим дівчачим енциклопедіям. Це спеціалізований посібник для дівчат 11-14 років, того віку, коли особистість підлітка, що розвивається, випростується назовні – в одяг, зачіску, перший макіяж і аксесуари. Коли щось хочеться нарешті спробувати на собі – мамину косметику чи вузенькі джинси, як у старших дівчат. Але так, щоб з першого разу все вийшло, і щоб нікого не питати, як правильно!

Саме для цього авторка виклала ази “справляння першого враження з першого шансу” всім бажаючим дівчатам. Розуміючи, що враження можуть бути різними, дизайнерка наголошує, що треба вміти користуватися “хитрощами”- знати, що вдягнути до подруги на день народження, а що на домашнє свято з дорослими.

У книзі немає строгих настанов про те, що можна, а що категорично ні. Ну… хіба що про джинси та театр :-). Авторка дуже вміло демонструє найневдаліші ситуації в дівчачих справах своїми підлітковими історіями і по-дорослому, як подрузі, розказує про Коко Шанель, про бренди, шопінг, тренди, і пацьорки (пайєтки) на вишиванці.

До речі, щодо вишиванок – такої наглядної та доступно викладеної класифікації вишитих сорочок України я ще ніде не зустрічала, а надто в підліткових книгах. Тут тобі і буковинська, і гуцульська, і з квітковими орнаментами, і в діагональну смужку – все лише ключове та зрозуміло відмежоване за стилями.

На сторінках цієї книжечки дівча не відчує мамської суворості, а зручно вмостившись, можливо, навіть за декілька годин, прочитає її, посміхаючись від чудернацько-несподіваних моментів з історії моди та доброзичливого, дівчачого подання порад від Оксани Караванської. Потім покладе ту рожеву дівчачу книжку на особливе місце на поличці і буде час від часу знов розгортати, щоб нагадати собі основні секрети панянок – про підходящі кольори і ключові стилі одягу, про ремінці та підбори, і навіть про шпильки і фенічки для побачення з хлопцем.

Часто кажуть: “і чому такого в моєму дитинстві не було”. Дійсно, чому? Поки я попередньо читала подарунок на весняне свято для племіннички, у думках промайоріли всі мої підліткові стилі, луки та намагання знайти себе. Я впізнала на цих сторінках свої починання в макіяжі, зачісках і одязі.

Дівчата, дилем стало менше! Тут знайдеться корисна порада для вас.  І хай навіть ви можете не любити читати в цьому віці, ця книга вас заполонить!

 

 

Вам може бути цікаво
Обрати професію та врятувати планету: онлайн-обговорення книги «Ловець пластику та інші професії майбутнього»
Що важливо знати про книгу «Таємниця Життя та смерті»: поради авторки, психологині Світлани Ройз
Пришестя «Бога свободи» в Тернополі: презентація книжки Юлії Мусаковської
Вірші з афинами і голосом дримби: Власта Власенко презентувала книжку поезій
«Видавництво Старого Лева» їде на «Mariupol Open Book»
Поразка — це ще не кінець. Цитати із книги «Сніги Кіліманджаро»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати