0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Альбоми та арт-буки

Знайдено: 29 книжок
Іванова Анастасія , Бондаренко Євгеній
Мацко Ірина
Повідомити,
коли з'явиться
Ми повідомимо Вас коли з'явиться цей товар на Вашу електронну пошту!
Мацко Ірина
Повідомити,
коли з'явиться
Ми повідомимо Вас коли з'явиться цей товар на Вашу електронну пошту!
Логвиненко Богдан
Тираж закінчився

Розмальовки антистрес та арт-буки

Шукаєте, де почерпнути натхнення? Арт-буки та розмальовки антистрес від Старого Лева – це море естетичного задоволення і чудова розвага для всієї родини. 

Ви напевне чули про розмальовки для дорослих. Вони допомагають подолати стрес, заспокоїтися і відволіктися від щоденної рутини. Спробуйте розфарбувати вигадливі візерунки у різні кольори – і ви неодмінно відчуєте себе справжнім художником. До речі, «Видавництво Старого Лева» – єдиний представник в Україні розмальовок антистрес від британської художниці Джоанни Басфорд, які стали популярними у всьому світі ;)

Яскраві альбоми з фотографіями та малюнками покажуть вам небачене досі, створюючи відчуття перебування в галереї. Відкривайте нове, подорожуйте світом та Україною зокрема, переживайте неймовірні пригоди, і все це – на сторінках видань Старого Лева. 

Ще одна перлина нашої колекції – сімейні альбоми. Красиві та якісні книги допоможуть вам зберегти найцінніші моменти родинної історії в пам’яті поколінь. Ці альбоми влучно підкажуть вам, які спогади та фото варто залишити на майбутнє для себе і нащадків. 

Купити альбоми та арт-буки в інтернет-книгарні Старого Лева

Якщо ви шукаєте, де придбати книги для творчості собі або як подарунок другу, колезі чи начальнику, неодмінно перегляньте пропозиції «Видавництва Старого Лева».  Адже у нашій інтернет-книгарні представлені популярні розмальовки антистрес з  багатоманітними візерунками: квіти, тварини, будинки тощо, що будуть цікаві читачам різного віку. Також є яскраві арт-буки, альбоми та навіть комікси. 

Вам не доведеться витрачати час на похід у магазин, адже замовлення можна оформити на сайті, а Старий Лев доставить книги до відділення Нової Пошти чи прямо до вашого дому. 

Ціни на розмальовки антистрес та арт-буки

Оригінальні розмальовки антистрес та неперевершені артбуки можна придбати у «Видавництві Старого Лева» справді недорого. Зазирніть у розділ книгарні –  та переконайтеся на власні очі!