"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Дудник Владислава
Якщо одного дня ти опинишся у далекому 2473 році…Рецензія на книгу Дженніфер Белл «Дивовтеча»
Random
Яким воно буде, наше майбутнє? Напевно, не знайдеться такої людини, яка не переймалася б цим питанням. Особливо це цікаво підліткам, фантазія та уява яких не має меж та долає будь-які відстані, часові рамки та кордони. Саме тинейджерам пощастило (чи, може, навпаки?) потрапити у далеке майбутнє, де на них чекають карколомні природи та відкриття! То що, помандруємо разом із ними? Це простіше, ніж здається! Достатньо лише відкрити книгу Дженніфер Белл «Дивовтеча», яка нещодавно з’явилася у «Видавництві Старого Лева»!
 
«Гра триває. Подорожуйте з подивом!»
 
Загадковий будинок №27
 
Звичайного буднього ранку 13-річний Артур Ґіллеспі поспішав до школи. Цей день не вирізнявся б із-поміж сотень інших, якби не… вибух, що стався у занедбаному будинку під номером 27 на житловій дільниці Піспойнт. Артур опинився поряд саме у цей час, а крім нього, ще дві знайомі йому дівчинки: крута та стильна Сесілія Мадакі та загадкова Реня Вільямс, про яку пліткують у їхній школі.
 
Обставини складаються так, що діти вирішують зайти до таємничої будівлі і… опиняються у корабельній каюті посеред океану на борту судна «Принципія», капітаном якого є загадковий А. Кьюно-Санті (спробуйте змінити літери місцями, і, можливо, ви здогадаєтесь, якого історичного персонажа, видатного науковця, зустрінуть діти)!
 
Та це тільки вершечок айсбергу їхніх майбутніх пригод! Адже наші школярі опинились не просто у 2473 році, а ще й на іншій планеті, поза межами Чумацького Шляху! Що на них тут чекає? Яке воно, наше майбутнє?! І чи зможуть Артур, Реня та Сесілія повернутися додому, адже у них на все є лише 53 години?!
 
Бути відважним не означає бути безстрашним. Це означає робити щось, переборюючи страх.
 
Дивовтеча
 
Що ж таке «Дивовтеча»?! Це реальна пригодницька гра, яку розробила компанія «Гексперіон». Дивовтеча поділена на сфери та рівні, проходячи які, подорожні (так називають гравців) отримують бали, БРУДи (біткойно-реально-уніфіковані долари) та певний Дивохист (унікальне, навіть чарівне вміння)!
 
Артур, Реня і Сесілія, самі про це не підозрюючи, потрапили саме у таку гру. Їх супроводжуватиме вірний тер’єр Хмарка, який виявиться … роботом, що вміє перетворюватися у інших тварин: свинку, щура, і навіть… драконку! 
 
Щоб повернутися додому, нашим героям потрібно успішно пройти усі рівні цієї чудернацької гри: відвернути корабельну катастрофу; взяти участь у неймовірних автомобільних перегонах; знайти одного із розробників гри – Майла Херца, який за загадкових обставинах зник (чи втік?) кілька років тому!
 
Спробуй виграти у перегонах, коли твоя команда називається «Курдупельки», а нечисленні вболівальники тримають плакат із надписом «Курдупельки рулять!». Або ж перемогти усіх міміків (мімічних андроїдів, роботів класу «Т» та класу «В»), зовсім не по-дружньому налаштованих до наших подорожніх! А ще: як розгадати усі оті хитросплетені загадки, які з’являються у кожній сфері, та знайти часо- та сфероключ?!
 
Цей виклик здатний налякати,
Команду дружну треба мати.
Є відповідь на перегони
В нежданім місці й незнайомім.
Я мчу безстрашно до мети –
Спробуй мене перемогти.
 
Підліткам доведеться добряче помізкувати, щоб успішно виконати усі завдання! На них на кожному кроці чатуватимуть несподіванки та небезпеки: але подолати усі страхи та стати переможцями разом набагато легше, ніж поодинці, а Хмарка допоможе їм знайти вихід із будь-якої скрутної ситуації!
 
Прямуй у океан щодуху
З тим, хто відкрив закони руху.
Знайди драбину невагому
Й зустрінь наш екіпаж потому,
І перехід шукай, де мгла,
Де лід паде й вогонь пала.
 
 
У майбутньому тинейджери познайомляться з дослідником Ісааком Ньютоном, винахідником Томасом Едісоном, жінкою-самураєм Томое Ґодзен, лауреаткою Нобелівської премії миру Вангарі Маатаї, письменницею Мері Шеллі; почують про Фріду Кало, Марію Кюрі, Вільяма Шекспіра, Альберта Ейнштейна та Гаррі Гудіні; побувають у лабіринті та лабораторії Франкенштейна… А як усі ці персонажі перенеслися у далекий 2473-й – це ще одна загадка, яку потрібно швиденько розгадати!
 
Не бійтеся ставити запитання. Завжди шукайте істину.
 
Сила у єдності
 
Долаючи разом перешкоди, діти із просто знайомих, перетворюватимуться на справжніх друзів, стануть однією командою. Вони розкриють одне одному таємниці, які до цього часу приховували від усіх: непорозуміння і проблеми із батьками, власні страхи та невпевненість, самотність, цькування у школі…
 
Чи справді Реню вигнали зі школи, бо та заїхала на мотоциклі у шкільну їдальню? Чи дійсно вона набила тату на честь свого тринадцятиліття? Може, дівчинка просто хоче здаватися загрозливішою, ніж є насправді, щоб протистояти булінгу? Чи щаслива Сесілія, яка живе у заможній родині та має кошти на будь-які забаганки? Які страхи та тривоги має Артур, які сумні події приховує його минуле? І який Дивохист отримає кожен із них у Дивовтечі?!
 
Ця фантастична, неймовірна історія показує нам, яку ми маємо силу, коли ми разом, коли спільними зусиллями йдемо до своєї мети, робимо добрі справи і у будь-якій ситуації не втрачаємо оптимізму та почуття гумору!
 
Добро і любов завжди перемагають! А позитив, віра у краще майбутнє (і у дива!) допомагають нам жити радісним та щасливим життям.
 
 
Ті, що знають правду, не повинні піддаватися втомі або відчаю… Ми маємо досягти свого.
 
Якщо ти дорогу героїв обрав,
Правду дізнався і код розгадав,
Подумай, куди стежки всі ведуть –
Дерева тобі підкажуть путь.
Природу вислухати зумій
Врятуй майбутнє, зерно посій.
 
Юні читачі задумаються і про турботливе ставлення до землі, матінки природи, збереження її багатств для наступних поколінь.
А ще дуже важливо знати і пам’ятати про тих, хто був до тебе: на фундаменті відкриттів науковців, дослідників, меценатів, волонтерів минулих століть ми будуємо своє майбутнє!
 
Чесність, щирість, взаємодопомога та підтримка – цінності, які не втрачають свого значення незалежно від часу чи обставин. А родинне коло та щира дружба – дорожчі за усе золото світу.
 
Тож, гра триває. Подорожуйте з подивом!
 
І хай наше майбутнє буде прекрасним!
 
Навіть у найважчі моменти завжди залишаються якісь шанси. Треба тільки ними скористатися.
 
– Є безліч різних можливостей, – сказав Артур, відчуваючи легкість у тілі. – І вони були завжди.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage