Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Дудник Владислава
Якщо одного дня ти опинишся у далекому 2473 році…Рецензія на книгу Дженніфер Белл «Дивовтеча»
Random
Яким воно буде, наше майбутнє? Напевно, не знайдеться такої людини, яка не переймалася б цим питанням. Особливо це цікаво підліткам, фантазія та уява яких не має меж та долає будь-які відстані, часові рамки та кордони. Саме тинейджерам пощастило (чи, може, навпаки?) потрапити у далеке майбутнє, де на них чекають карколомні природи та відкриття! То що, помандруємо разом із ними? Це простіше, ніж здається! Достатньо лише відкрити книгу Дженніфер Белл «Дивовтеча», яка нещодавно з’явилася у «Видавництві Старого Лева»!
 
«Гра триває. Подорожуйте з подивом!»
 
Загадковий будинок №27
 
Звичайного буднього ранку 13-річний Артур Ґіллеспі поспішав до школи. Цей день не вирізнявся б із-поміж сотень інших, якби не… вибух, що стався у занедбаному будинку під номером 27 на житловій дільниці Піспойнт. Артур опинився поряд саме у цей час, а крім нього, ще дві знайомі йому дівчинки: крута та стильна Сесілія Мадакі та загадкова Реня Вільямс, про яку пліткують у їхній школі.
 
Обставини складаються так, що діти вирішують зайти до таємничої будівлі і… опиняються у корабельній каюті посеред океану на борту судна «Принципія», капітаном якого є загадковий А. Кьюно-Санті (спробуйте змінити літери місцями, і, можливо, ви здогадаєтесь, якого історичного персонажа, видатного науковця, зустрінуть діти)!
 
Та це тільки вершечок айсбергу їхніх майбутніх пригод! Адже наші школярі опинились не просто у 2473 році, а ще й на іншій планеті, поза межами Чумацького Шляху! Що на них тут чекає? Яке воно, наше майбутнє?! І чи зможуть Артур, Реня та Сесілія повернутися додому, адже у них на все є лише 53 години?!
 
Бути відважним не означає бути безстрашним. Це означає робити щось, переборюючи страх.
 
Дивовтеча
 
Що ж таке «Дивовтеча»?! Це реальна пригодницька гра, яку розробила компанія «Гексперіон». Дивовтеча поділена на сфери та рівні, проходячи які, подорожні (так називають гравців) отримують бали, БРУДи (біткойно-реально-уніфіковані долари) та певний Дивохист (унікальне, навіть чарівне вміння)!
 
Артур, Реня і Сесілія, самі про це не підозрюючи, потрапили саме у таку гру. Їх супроводжуватиме вірний тер’єр Хмарка, який виявиться … роботом, що вміє перетворюватися у інших тварин: свинку, щура, і навіть… драконку! 
 
Щоб повернутися додому, нашим героям потрібно успішно пройти усі рівні цієї чудернацької гри: відвернути корабельну катастрофу; взяти участь у неймовірних автомобільних перегонах; знайти одного із розробників гри – Майла Херца, який за загадкових обставинах зник (чи втік?) кілька років тому!
 
Спробуй виграти у перегонах, коли твоя команда називається «Курдупельки», а нечисленні вболівальники тримають плакат із надписом «Курдупельки рулять!». Або ж перемогти усіх міміків (мімічних андроїдів, роботів класу «Т» та класу «В»), зовсім не по-дружньому налаштованих до наших подорожніх! А ще: як розгадати усі оті хитросплетені загадки, які з’являються у кожній сфері, та знайти часо- та сфероключ?!
 
Цей виклик здатний налякати,
Команду дружну треба мати.
Є відповідь на перегони
В нежданім місці й незнайомім.
Я мчу безстрашно до мети –
Спробуй мене перемогти.
 
Підліткам доведеться добряче помізкувати, щоб успішно виконати усі завдання! На них на кожному кроці чатуватимуть несподіванки та небезпеки: але подолати усі страхи та стати переможцями разом набагато легше, ніж поодинці, а Хмарка допоможе їм знайти вихід із будь-якої скрутної ситуації!
 
Прямуй у океан щодуху
З тим, хто відкрив закони руху.
Знайди драбину невагому
Й зустрінь наш екіпаж потому,
І перехід шукай, де мгла,
Де лід паде й вогонь пала.
 
 
У майбутньому тинейджери познайомляться з дослідником Ісааком Ньютоном, винахідником Томасом Едісоном, жінкою-самураєм Томое Ґодзен, лауреаткою Нобелівської премії миру Вангарі Маатаї, письменницею Мері Шеллі; почують про Фріду Кало, Марію Кюрі, Вільяма Шекспіра, Альберта Ейнштейна та Гаррі Гудіні; побувають у лабіринті та лабораторії Франкенштейна… А як усі ці персонажі перенеслися у далекий 2473-й – це ще одна загадка, яку потрібно швиденько розгадати!
 
Не бійтеся ставити запитання. Завжди шукайте істину.
 
Сила у єдності
 
Долаючи разом перешкоди, діти із просто знайомих, перетворюватимуться на справжніх друзів, стануть однією командою. Вони розкриють одне одному таємниці, які до цього часу приховували від усіх: непорозуміння і проблеми із батьками, власні страхи та невпевненість, самотність, цькування у школі…
 
Чи справді Реню вигнали зі школи, бо та заїхала на мотоциклі у шкільну їдальню? Чи дійсно вона набила тату на честь свого тринадцятиліття? Може, дівчинка просто хоче здаватися загрозливішою, ніж є насправді, щоб протистояти булінгу? Чи щаслива Сесілія, яка живе у заможній родині та має кошти на будь-які забаганки? Які страхи та тривоги має Артур, які сумні події приховує його минуле? І який Дивохист отримає кожен із них у Дивовтечі?!
 
Ця фантастична, неймовірна історія показує нам, яку ми маємо силу, коли ми разом, коли спільними зусиллями йдемо до своєї мети, робимо добрі справи і у будь-якій ситуації не втрачаємо оптимізму та почуття гумору!
 
Добро і любов завжди перемагають! А позитив, віра у краще майбутнє (і у дива!) допомагають нам жити радісним та щасливим життям.
 
 
Ті, що знають правду, не повинні піддаватися втомі або відчаю… Ми маємо досягти свого.
 
Якщо ти дорогу героїв обрав,
Правду дізнався і код розгадав,
Подумай, куди стежки всі ведуть –
Дерева тобі підкажуть путь.
Природу вислухати зумій
Врятуй майбутнє, зерно посій.
 
Юні читачі задумаються і про турботливе ставлення до землі, матінки природи, збереження її багатств для наступних поколінь.
А ще дуже важливо знати і пам’ятати про тих, хто був до тебе: на фундаменті відкриттів науковців, дослідників, меценатів, волонтерів минулих століть ми будуємо своє майбутнє!
 
Чесність, щирість, взаємодопомога та підтримка – цінності, які не втрачають свого значення незалежно від часу чи обставин. А родинне коло та щира дружба – дорожчі за усе золото світу.
 
Тож, гра триває. Подорожуйте з подивом!
 
І хай наше майбутнє буде прекрасним!
 
Навіть у найважчі моменти завжди залишаються якісь шанси. Треба тільки ними скористатися.
 
– Є безліч різних можливостей, – сказав Артур, відчуваючи легкість у тілі. – І вони були завжди.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage