0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Ілюстрації творчої майстерні «Аґрафка» для книжки «Супергерої» визнали найкращими у Пекіні
Роботи Романини Романишин і Андрія Лесіва (творчої майстерні «Аґрафка») для поетичної книжки Олени Гусейнової «Супергерої», яка у 2016 році вийшла друком у «Видавництві Старого Лева», визнали найкращими на Міжнародному книжковому ярмарку в Пекіні.
 
 
«Вау! Наші ілюстрації для книги "Супергерої" здобули New Talent Prize на конкурсі ілюстрації Ananas, який щороку проводить Міжнародний книжковий ярмарок в Пекіні! Радіємо!», – написала на своїй сторінці у Facebook художниця та співзасновниця творчої майстерні «Аґрафка» Романа Романишин.
 
Цього року за премію New Talent Prize of 2018 BIBF Ananas Illustration Exhibition змагалися понад 2,5 тисячі робіт з різних куточків світу. Для подальшої участі у змаганні у конкурсі журі відібрали лише 411 робіт, які потім представили у каталозі та експонували на виставці. У фінал конкурсу пройшли лише 66 художників, серед яких були роботи ще однієї української ілюстраторки, авторки книжок «Зубр шукає гніздо», «Ведмідь не може спати», «Туконі – мешканець лісу» Оксани Були. 
 
 
Нагадаємо, що у 2017 році книжка-картинка Романи Ромнишин «Голосно, тихо, пошепки» та абетка-енциклопедія «Франко від А до Я», які вийшли у «Видавництві Старого Лева», удостоїлися нагороди BIB PLAQUE від Бієнале Ілюстрації у Братиславі. У 2018 році Романа та Андрій стали переможцями «Bologna Ragazzi Award 2018» у номінації «Non Fiction» за книжки «Голосно, тихо, пошепки» та «Я так бачу».
 
Вам може бути цікаво
Дві книги Старого Лева – у довгому списку премії «Зустріч-2021»!
«Мирослава та інші з нашого двору» запрошують на зустріч у Києві!
Чернінька Олена
Шкіль Андрій
Селфі в Парижі
Книга «20+1, або Земля мертвих» Павла Вольвача – серед фіналістів премії «Еспресо. Вибір читачів 2021»
stary_lev Стежити
дописів читачів