Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Старий Лев
Робочі місця письменників
Письменники, які здобули світову славу, часто писали свої твори в найбільш неочікуваних місцях: в кафе, поїзді, в гостях, на пляжі чи за оригінальним столом. Розкриємо вам таємниці найнезвичніших робочих місць письменників.
 
Ернест Гемінґвей писав стоячи та використовував замість стола поличку, тумбу чи велику книгу. Спершу писав від руки на папері, згодом редагований текст передруковував на друкарській машинці.
 
 
Кабінет Лева Толстого був святинею, крім письменника туди ні хто не мав права заходити. Робочий стіл Толстого був величезним і завжди заваленим папером. А щоб нічого не падало на підлогу, письменник обгородив стіл маленьким дерев’яним парканом.
 
 
Вільям Фолкнер мінімізував своє робоче місце, залишаючи лише друкарську машинку та лампу. Часто письменник переміщав маленький столик на балкон, де працював і загоряв водночас.
 
 
Джоан Роулінг написала свою першу книгу про Гаррі Поттера в одному з кафе Единбурга – «The Elephant House». Столик біля вікна з виглядом на Единбурзький замок надихав письменницю.
 
 
Колум Маккенн, сідаючи за роботу, усамітнюється у кутку своєї кімнати на підлозі. Саме там був створений роман «Танцівник».
 
 
Робочий стіл Рея Бредбері не відрізнявся порядком. Окрім комп’ютера, за яким працював письменник, на столі було ще безліч дрібниць: фарби, сувеніри, олівці та багато іншого.
 
 
Тоні Моррісон звикла писати в русі. Часто її нотатки, зроблені в поїздах, автобусах тощо, ставали основою книг.
 
 
Джером Селінджер писав на… нудистському пляжі. Замість столу використовував багажник машини, куди ставив друкарську машинку.
 
 
Кабінет Німа Геймана – це величезний письменницький будинок зі столом, у вікнах якого чудовий краєвид та сад.
 
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage